Після спілкування мені краще не стало. Посварилася тут з усіма. Я нитік, скиглю і т.п. В анонімних темах люди теж пишуть про проблеми, нема такої реакції. Чому так? Я же нічого не прошу ні у кого. Чому люди такі агресивні зараз?
Ответ дляМагазин ШАРМ
Це - тренування психологічної витримки?
У мене в реалі її зараз не вистачає, не тощо в соцмережах.
Я багато тем вважаю нецікавими та глупими, я також можу усім дізлайк ставити та писати, що думаю?
Наприклад, я не вірю в карти таро і т.п.
Багато чужих тем - не подобається поведінка авторів. Я повинна щось писати їм чи не треба?
Ответ дляЕжеви4ка
Та є час, Вы ж звідси не вилазите
Писати у смартфоні можливо, стоячі на однієї нозі в маршрутці, для цього якісь вільний час не потрібен. Між справами пишу.
Ответ дляЕжеви4ка
Бо чому ні? Ви якась священна корова, чи що?
Та я помітила, що тут в принципі така манера спілкування.
Ответ дляЕжеви4ка
Які саме відносини? Ви на форумі, між вами й форумчанками немає відносин, ви незнайомі чужі люди
Відносини є, якщо є спілкування.
Ответ дляЕжеви4ка
Після вашого марафону неанонімних почнуть впізнавати. До речі, а коли знімуть бан?
Може, я припиню зовсім тут писати. Мені набридло сваритися.
Ответ дляЕжеви4ка
То в вас кожен день вихідний?
Доба через три зараз.
Ответ дляLife is Beautiful
Можете, хто ж вам може заборонити? Якщо є бажання
Spicy -02f0• 10 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Щойно прокинулась, прочитала новий коментар. Деякім ’біле пальто’ жме, схоже.
Так странно от вас до слышать, вы тоже е не прочь выгулять белое пальто в других темах
Ответ дляЕжеви4ка
Я чужі теми читаю, тільки якщо щось порадити можу. Це теми про кішок були переважно.
Ответ дляЕжеви4ка
Ось и перший лайк
Не перший. В перших темах у мене вони є.
Ответ дляSpicy -02f0
Не хочу, не цікаво це мені.
Україна понад усе• 10 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
За вашим бажанням
Україна понад усе• 10 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Не хочу, не цікаво це мені.
Ясно, ви хочете бути центром уваги, теми інших вам не цікаві.
Ответ дляУкраїна понад усе
Якщо не знаю, що писати по темі, то ні.
shkoda_anna• 10 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
А усі люди починають якось правильно спілкуватися з віком? Не помічала цього у оточуючих.
А ви не бачите різниці між спілкуванням із дитиною і дорослим?