Тишком нишком• 10 мая 2023
Стоимость дома в 100 км от Киева
Как думаете, за сколько можно продать дом (Мироновка, Киевская обл), дом с белого кирпича, постройка 80-ых годов, 5 комнат, огромная кухня, но ремонта нет. Все старое, нужны руки и деньги все менять. Сейчас дают 7 тыс, мне кажется совсем мало....или так и есть?
Золота орда• 10 мая 2023
Приценитесь в своём селе, свекровь хочет продать в Белоцерковском районе, смотрю цены 10-14 примерно
Бабулька• 10 мая 2023
Вода, газ, скільки землі? Дах треба міняти? Ремонт капітальний чи косметика? Скільки років ніхто не жив? А то Ви такі дані даєте, які аж ніяк не вносять розуміння в вартість будинку…
Тишком нишком
• 10 мая 2023
Ответ дляБабулька
Санвузол в домі є?
Є санвузол, вода, газ, жити можна, але там жили старі люди, ремонту не було років 20. Землі мало. Є сад фруктовий, квітковий, гараж, сарай. Я хочу приблизно зрозуміти, бо дивлюсь продають по 20 тис. поруч.
Болтушка Му• 10 мая 2023
Орієнтовно 13тис
Якщо дорожче то думаю дуже довго будете продавати
Хоча Ви можете спробувати виставити спочатку більшу ціну, а далі подивитесь по ситуації
Ужгород• 10 мая 2023
Ответ дляТишком нишком
’Продають по 20 тис’ - це штук 5 будинків продали? Чи 5 років продають і ніхто не купує?