ПешитеБесАшипок• 10 мая 2023
Пліснява у квітах
Залила квітку, і тепер на грунті з´явилась пліснява. Чим обробити?
ПешитеБесАшипок
• 10 мая 2023
Ответ дляБурундучиха
Замените верхний слой на новый.
Вже замінила, але боюсь, що спори все одно залишились, тому і думаю, чим обробити
ПешитеБесАшипок
• 10 мая 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Любым фунгицидом, можно расвором марганцовки
Дякую. За марганцовку чула таке, але ж вона наче тільки за рецептом продається
Кашка-маняшка• 10 мая 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну вдруг в запасах есть. Плесень - это гриб, так что любой противогрибковый препарат поможет. Кстати, еще корица может помочь, правда я сама не пробовала, только читала
ПешитеБесАшипок
• 10 мая 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Дякую ❤️