Патика-мотика• 10 мая 2023
Ремонтники
Вам сподобалась бригада будівельників які у Вас виконували ремонтні будівельні роботи. У вас були якісь з ними непорозуміння, чи виконали все ідеально?
Личко Невеличке• 10 мая 2023
Завжди косячили. Треба стояти и дивитись не відходячи, якщо треба якісна робота. При цьому треба розбиратись і давати вказівки.
Сегодня сержусь• 10 мая 2023
Три поменяла, пока доделали(( Некачественное выполнение, затягивание сроков, неправильно считали стоимость, естественно в свою сторону. Вспомню эти нервы, вздрагиваю.
Патика-мотика
• 10 мая 2023
Ответ дляПукимончиг
Нет, уроды, ни о ком добрым словом не вспоминаю
Блін, і у мене таке враження.. сиджу засмучена.. думаю чому так, кожен раз як просив аванс відразу перераховувала,у підсумку маю: здав мені через жопу свою роботу , хоча порадили знайомі
Слава Богу везло на хороших работников, но только по знакомству нанимали проверенных, у них очереди, записывались за ранее за несколько месяцев наперед, но оно того стоило, и по цене не сильно дорого. Но это такое : плитку положить, натяжные потолки, сантехника, шпаклевка. Электрику муж сам делал, обои вместе клеили.
Пукимончиг• 10 мая 2023
Ответ дляПатика-мотика
Я поняла четко: пока деньги у вас, вы командуете, никаких авансов и тп, только по окончании работы, хоть покомнатно. Иначе пожалеете
Патика-мотика
• 10 мая 2023
Ответ дляАнна-3006
а вот сестра по времени ждать не захотела пока мастера освободятся и наняла с ОЛХ, ей неправильно кафель дорогой положили, углы не сошлись она их заставила переделывать бесплатно. Так эти суки ей цемент в унитаз залили, она еще беременна тогда была, нервов много потрепала(
Блін, а далі що??
Патика-мотика
• 10 мая 2023
Ответ дляПукимончиг
Я зараз і шкодую що оплвтила все.. він свято обіцяв все виконати
Наивная Хо• 10 мая 2023
В нас були чудові майстри, швидко, якісно. Єдине, що сток у ванній - малий кут зробили і треба раз в рік його чистити. Але, чула, що зараз вони(їх 3 було) розбіглися і хто де
Неправдиша• 10 мая 2023
Мені робити лівньовки потзнацомству хвалили,вчасно приїхала на об’єкт побачила,що вони замість піску засипали три камінням.
Якби з часом камінець прагнув трубу то ця труба забилася і потім пвд плиткою міняти то все уявіть як.
Я їх вигнала,так вони робили з мене дуру,що так можна і нарахували за свою роботу,возьузали…щоб витримати ремонт треба бути психологічно сильним.Серед моїх знайомих постійно якісь проблеми.
Пукимончиг• 10 мая 2023
Ответ дляПатика-мотика
Никогда, никогда так не делайте
Патика-мотика
• 10 мая 2023
Ответ дляПукимончиг
Никогда, никогда так не делайте
Не буду вже. Зрозуміла що вечором вся робота ранком гроші, а не навпаки.. але зараз уже зробила і за ним куча косяків які пообіцяв доробити..
Патика-мотика
• 10 мая 2023
Ответ дляАнна-3006
снимали унитаз и пробивали, потом со сливной ямы куски бетона вылавливали
А з плиткою як вирішили?
Пукимончиг• 10 мая 2023
Ответ дляПатика-мотика
Та ничего он уже не доделает, ищиие других
Оч@ров@Шк@• 10 мая 2023
Прочитала тему и еще раз пожелала здоров´я своєму Юрку, молодой хлопец,сделал все совестливо ,хоть и вьіше среднего по цене. Ремонт в новострое обошелся без инфаркта
Патика-мотика
• 10 мая 2023
Ответ дляПукимончиг
У мене ще його деякий інструмент лишився🫤 сьогодні поїду і заберу додому
Пукимончиг• 10 мая 2023
Ответ дляПатика-мотика
Ха, знаете, сколтко у меня такого осталось.
Патика-мотика
• 10 мая 2023
Ответ дляПукимончиг
Що реально? Офігєть..їм навіть інструменту не шкода?
Пукимончиг• 10 мая 2023
Ответ дляПатика-мотика
Чому ж , шкода, дзвонили, погрожували, але прицти переробити не прийшли
Патика-мотика
• 10 мая 2023
Ответ дляПукимончиг
А що вони Вам недоробили?
Пукимончиг• 10 мая 2023
Ответ дляПатика-мотика
Так, а що не так зробили?
Одниплитку в ванной положили, на кухню уже не пришли, в другой квартире просто криво положили, межплиточные швы ужасно заделали, люк под ванной сделали вместо плитки на магнитах, вместо нормальной трубы из унитаза в общий стояк гофру засунули, стены плохо выровняли под покраску и тд и тп
Патика-мотика
• 10 мая 2023
Ответ дляПукимончиг
А Ви потім все перероблювали?