Гірчинка• 10 мая 2023
Ляпіс переспівав Євпаторію українською
Дівчата, кому в р-ні 40-ка, памʼятаєте пісню Євпаторія? Так от є вона вже українською. Дуже круто!
Гірчинка
• 10 мая 2023
Наберіть в ютуб Міхалок Євпаторія. Це відео там ще з минулого року. Я оце тільки довідалася
Бавовнятий Пупс• 10 мая 2023
Супер, дякую за тему автор. Я пам’ятаю як плакала від їх воїнів світла українською. І ще тоді подумала що було б супер, якби вони в Україну переїхали і що після війни багато хто переїде до нас з тих, хто сиву взяв на себе сміливість бути чесним
Оновлена версія• 10 мая 2023
Я аж прослезилась. Любимая Евпатория...😭😭😭 надеюсь скоро поедем туда..в нашу УКРАИНСКУЮ ЕВПАТОРИЮ ❤️