Роза в вазі• 10 мая 2023
Вас збуджує вигляд k-pop селебрітіз?
Мені подобаються такі хлопці - високі, стрункі. Особливо цей з білим волоссям. А вам?
Роза в вазі
• 10 мая 2023
Ответ дляДуша компанії
Та це Ви не туди зайшли. Вони ж підлітки
ні, вони дорослі
ФсеСама• 10 мая 2023
Ответ дляМарафетчица
А кто-нибудь учил корейский здесь? Насколько сложно?
Японський і це дуууже складно
Марафетчица• 10 мая 2023
Ответ дляФсеСама
Японський і це дуууже складно
Но выучили? Я знаю англ и нем, вот думаю, есть ли шанс у меня после них)
bespe4na_mavpa• 10 мая 2023
Для меня они как эльфы или модели, интересно посмотреть, но как мужчин точно не рассматривала бы
Чай не пью, только кофе• 10 мая 2023
Вибачте але к-поп для мене то як мрія педофіла. Вони там виглядають як підлітки що жінки що хлопці.
Я розумію що то їх генетика але для мене чоловік повинен виглядати як чоловік а не як хлопчик пубертатного періоду.
Неваляшкина• 10 мая 2023
Мне этот нравится. Но нравится потому что видела несколько дорам с ним и этот взгляд... незабываемый, в общем, как будто ему известно что-то, чего не знают другие люди. Хотя сопляк сопляком, казалось бы)
ФсеСама• 10 мая 2023
Ответ дляМарафетчица
Трохи краще перекладаю) ніж перекладач. Я знаю анг та іспанську, а от на східні мови не зайшли.
Марафетчица• 10 мая 2023
Ответ дляФсеСама
Все равно звучит обнадеживающе. Но нравилось или не особо?
Репетиторша• 10 мая 2023
Ответ дляTammy21
Ні. Я навіть своїх бжд ляльок якось індівіалізую та ’пачкаю’, а тут барбі з кенами вилізані. Ну, і плюс вся ця індустрія та в цілому корейський підхід к зовнішності -- не ок.
Фу, ви ж така типа толерантна, а тут така вузьколобість і упередженість.
Роза в вазі
• 10 мая 2023
Ответ дляТрактор Віка
Нееее, мне корейцы/китайцы вообще не заходят. Прям фу
эти китайцы тоже? ))))
ФсеСама• 10 мая 2023
Ответ дляМарафетчица
Дуже, я продовжила але треба багато часу і вчитель. Можливо після війни
Відповів всім• 10 мая 2023
Що там може збуджувати? Корейські стандарти чоловічої краси напевно розраховані на кореянок, для більшості наших жінок корейські айдоли будуть виглядати занадто тендітно і жіночно.
Репетиторша• 10 мая 2023
Автор, я СК не дуже полюбляю, але Хван Хьонджин таки гарний.
Для мене ван лав Чімін, мій біас назавжди.
І Мін Юнгі (Шугу) обожнюю.
Вони повні протилежності, але обидва прекрамні і талановиті.
І Мін Юнгі (Шугу) обожнюю.
А ось і я• 10 мая 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Сонласна, девушкам 27-28 их заставили похудеть до 45 кг и они выглядят как дети, мрак
Роза в вазі
• 10 мая 2023
Ответ дляНеваляшкина
Не знаю кто это. Напишите в каких он играл дорамах, пожалуйста
Марафетчица• 10 мая 2023
Ответ дляФсеСама
Желаю вам удачи. Думаю, все-таки начну тоже)