Санта Барбара• 10 мая 2023
Мальтофер і побочки. Чиї дітки приймали?
В 10міс здали феритин, резьтат 6, меньше норми. Призначили мальтофер, давала місяць дитині, через 10днів аналіз і продовжили приймати. За цей час дитина блювала 4рази, з продуктів нічого нового, симптомів інших не було. В побочках є блювота. Я перестала давати. В когось таке було? Чи дійсно він може так впливати?
Санта Барбара
• 10 мая 2023
Ответ дляalMira05
Пила мальтофер-была побочка боль в животе,запор и ощущение тошноты
Ну от( а дитині погано і не скаже.
Ви замінили препарат?
Санта Барбара
• 10 мая 2023
Ответ дляМалая еще та
Да, конечно! Это на капли такая реакция?
Так, краплі
Малая еще та• 10 мая 2023
Ответ дляСанта Барбара
Так, краплі
Меняйте препарат( Обычно капли считаются самыми щадящими.
Санта Барбара
• 10 мая 2023
Ответ дляМалая еще та
Буду з педіатром спілкуватись. Але після цього вже страшно щось давати(
Встидаюся запитать• 10 мая 2023
В мене від нього через 10 днів прийняття був такий пр*нос добу.Що потім тижні зо два не ходила.Але то прописано в рецепті є така побочка.Приймала місяців 3 все було ок.