Роза в вазі• 10 мая 2023
Вас збуджує вигляд k-pop селебрітіз?
Мені подобаються такі хлопці - високі, стрункі. Особливо цей з білим волоссям. А вам?
Роза в вазі
• 11 мая 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Мені не подобаються вилизані чоловіки з закосом під жіночність, якої б раси вони не були. Дратує ота фемінність недоречна.
Повального захоплення k-pop не розумію. Вважаю це одним з проявів глобальної тенденції до гомосексуалізму, яка, можливо, є реакцією на загрозу перенаселення.
Може я і перебільшую, але вдумайтесь: задивляючись на корейских акторів, ви, здебільшого, милуєтесь жіночими рисами. І збуджуєтесь, ага.
Милуюся також і кореянками красивими, але в іншому сенсі.
Наприклад, дуже подобається:
Зубная фея• 11 мая 2023
Вони половину підліткової аудиторії збуджують.
У моєї 12-річки це єдиний інтерес.
Мядуза аля моргонер• 11 мая 2023
Ответ дляРоза в вазі
Наприклад, дуже подобається:
Ця естетика приваблива, погоджуюсь. Але мене тут настрожує те, що ми не знаємо культури, не знаємо, що криється за цією естетикою. А на поверхні - видно, що в іміджі експлуатується тема дитячої сексуальності.
Несу добро людям• 11 мая 2023
Ответ дляМарафетчица
А кто-нибудь учил корейский здесь? Насколько сложно?
Не сложный сам по себе. Там не иероглифы, а алфавит, но чтение букв подчинены правилам, это надо запомнить. Плюс построение предложений тоже имеет свои правила, где порядок слов важен. Ну и память нужна плюс практика
Несу добро людям• 11 мая 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Вылизанные, не вылизанные, но абсолютно все невзирая на социальный статус, богатство, всемирную известность идут служить почти на два года в армию. Сегодня они поют и танцуют с накрашенными лицами, завтра если пришло время, то идут служить. Культура и уважение к людям, поклонникам у этих артистов намного выше, чем у многих наших. Может еще их менталитет людей привлекает, а не только кукольные лица
Апофиозная• 11 мая 2023
А я и дума я и думаю, кто те люди, кому такое заходит, на кого это рассчитано, а это Вы, автор.
Душа компанії• 11 мая 2023
Ответ дляМарафетчица
Вы не в нашей песочнице))
Про песочницу верно написали.
Не обижаюсь• 11 мая 2023
Не захоплююсь,але в тіктоці попалось про самогубство одного з них,і там говорилось,що це доволі часте явище серед корейських поп ідолів. Такі в не зрозуміла,чому.
Душа компанії• 11 мая 2023
Ответ дляРоза в вазі
а мене так)
Ну якщо Ви підліток, то розумію, напевно
Душа компанії• 11 мая 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Латентний гомосексуалізм... чи як його...
Душа компанії• 11 мая 2023
Ответ дляTammy21
Мене повиннен збуджувати будь-який тип зовнішності чи я повинна бути толерантна к суспільству, яке продавлює людей, щоб вони себе під ’норму’ у хірургів та косметологів підганяли?
ПС. Дякую, що приделяєте увагу моій скромній персоні;)
Плюсую... їм подобаються здебільшого кореянці, які перероблені... якось зовсім нетолерантно...
Роза в вазі
• 11 мая 2023
Ответ дляДуша компанії
Ви добре знаєте, що я не підліток. Навіщо пишете?
Душа компанії• 11 мая 2023
Ответ дляРоза в вазі
Звідки мені знати хто Ви і скільки Вам років