Стебель березы• 11 мая 2023

Душу бы отдала за

Холодненький компот из ревеня и клубники в разгар жары
КокошинЭль• 11 мая 2023
Мне бы просто жары…

Горня капучіно• 11 мая 2023
За тортик. Месяц на диете ни крошки сладкого
Мудробаба• 11 мая 2023
Так дёшево душу оценили?
ГЛЮкоза• 11 мая 2023
рыбки копченой хочу... вомера
Единорог_помог• 11 мая 2023
Германия. Круглый год морс из ревеня в упаковке и сам ревень. Не дорого ;)
Клубника тоже есть.
младокошкина• 11 мая 2023
Ответ дляКокошинЭль
Мне бы просто жары…
+1. Задовбав цей холод адський.
младокошкина• 11 мая 2023
Ответ дляГорня капучіно
Тю. Робіть собі солодкі пп-шні тортики на стевії.

КокошинЭль• 11 мая 2023
Ответ длямладокошкина
+1. Задовбав цей холод адський.
Середина мая, а такая холодна еще. Обычно на пляже уже валялись. А тут дети с утра в зимних куртках идут 🤪
Трактор Віка• 11 мая 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Клубника тоже есть.
В Німеччині спека?
kachka• 11 мая 2023
А у нас завтра+ 28, Ванкувер.
Муркамурковна• 11 мая 2023
Я хочу сидіти на гарячих камінцях, а моє тіло накриває теплий океан, я повертаю голову, а на пісочку сидить загорілий чоловік) валяється недовольна мала
Я встаю, йду до них) мала бурчить, хоче їсти, ми йдемо на обід.. там холодне шампанське і свіжі краби
Мала їсть їсть кокосове морожено, муж розвалюється в кріслі з пивком , а я пішла в басейн
Горня капучіно• 11 мая 2023
Ответ длямладокошкина
Та не охота заморачиваться. Семье пеку, готовлю десерты, а я пока перебьюсь
младокошкина• 11 мая 2023
Ответ дляГорня капучіно
Якраз пп-десерт - це 5хвилин часу. Берете банан, мнете його вилкою, туди одне яйце, ложку какао, щіпотку розпушувача і ванільки. Все це в чашку виливаєте і ставите на 4хвилини у мікрохвильовку. Маєте корж. Розрізаєте на три частини, змазуєте творогом зі стевією (блендерніть творог перед цим). Все. Нуль цукру і муки, а так смачно.
Горня капучіно• 11 мая 2023
Отличный рецепт, спасибо. Но пока фрукты нельзя. Диета такая
Упругая попка• 11 мая 2023
Помидорчики от моей тёти Леночки)))
ГЛЮкоза• 11 мая 2023
Ответ дляКокошинЭль
и я уже позагорать хочу
Крошечка-хаврошечка• 11 мая 2023
Ответ длямладокошкина
Цікаво. Жаль для моєї дієти все одно не підійде ((
Играю_на_кларнете• 11 мая 2023
Оказаться на море
МУСЯкомарова• 11 мая 2023
Ответ дляКокошинЭль
Мне бы просто жары…
+1.
Замерзая, сидел в туалете,
Вспоминая о прожитом лете
©

40каградусная• 11 мая 2023
А я за салат шуба
младокошкина• 11 мая 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А що ж там такого вам не можна? 1банан чи пару ложок творога?
Крошечка-хаврошечка• 11 мая 2023
Ответ длямладокошкина
Банан, это быстрые углеводы(
младокошкина• 11 мая 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Банан, это быстрые углеводы(
Але це і кладезь вітамінів і мікроелементів. Якщо зовсім не їсти фруктів, волосся випадатиме. Зранку можна.