КоКоКоКоКоКо...• 11 мая 2023
Для чого гадалкам ім´я і вік?
Це перший крок до ключів та тумби?
КоКоКоКоКоКо...
• 11 мая 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Они же с картами говорят, что им без имени спрашивать?
А для карт яка різниця чи це Оленка чи Червона іскорка?
Запитую для друга.Все рівно тягнуть ті карти чи що вони там роблять вони. Тобто їх енергетика. Навіть якщо у це вірити.
Червона ікорка• 11 мая 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ну есть же имена, которые картам нравятся больше, значит от имени тоже зависит
КоКоКоКоКоКо...
• 11 мая 2023
Ответ дляКуетолог
Добривечир))
І вам усіх гараздів! Кльовий нік. А я цілий день на аватарку дивлюся і не вчитувалася
Все до блиску• 11 мая 2023
Это типа индивидуальный подход: намедни гадают Маринке, чтобы она не думала абышо, это сервис и сильнее видно.
КоКоКоКоКоКо...
• 11 мая 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Потому что задается вопрос картам про конкретного человека
Тобто коли я скажу, що ’путько недороблене, 70 років’
то мені таро все як на духу викладе про того недобитка?
Не гавкаю- но охраняю• 11 мая 2023
Так не скаже ж прямо: ану лохушки бігом понесли мені свої гроші, бо мені ну Мальдіви нада.
Треба , щоб кантора виглядала серйозно.
Рубаю олівлє• 11 мая 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
недобитько можете быть кто угодно, в том числе ваш муж
Все до блиску• 11 мая 2023
Ответ дляРубаю олівлє
То есть, гадалке по барабану про кого эфир делать? Думала, они более клиентооринтированные.
Не гавкаю- но охраняю• 11 мая 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Думаєте,тут на форумі Кабаєва сидить ?
КоКоКоКоКоКо...
• 11 мая 2023
Ответ дляВсе до блиску
Намагаються, але як бачите проколи трапляються
У матрьошок завжди так.
КоКоКоКоКоКо...
• 11 мая 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Думаєте,тут на форумі Кабаєва сидить ?
Одночасно)
Рубаю олівлє• 11 мая 2023
Ответ дляВсе до блиску
Я как-то спрашивала зачем, там сложная система карты привязаны к возрасту и знакам зодиака. Я скорпион и моя карта определенная женская.
Рубаю олівлє• 11 мая 2023
Ответ дляВсе до блиску
Увлекаюсь этой темой, знаю нюансы, но долго рассказывать.
Все до блиску• 11 мая 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Это из серии ’ляпну ей что-нибудь, все в кучу - кони, люди, звери, зодиаки и карты - она все равно не шарит, пусть думает, что это архисложно и простым лох..., ой, людям недоступно для понимания’.
КоКоКоКоКоКо...
• 11 мая 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Тобто,
щоб було 100% влучання
треба ім´я, повну дату народження і ще якусь певну карту?
Виходить жіночка нижчемухлює, якщо просто ім´я і вік. Навіть не дату народження?
щоб було 100% влучання
Рубаю олівлє• 11 мая 2023
Ответ дляВсе до блиску
слушайте вы можете думать что угодно, хоть красные трусы на люстру вешать
не знаю, кто, что там думает, это четкая система
Рубаю олівлє• 11 мая 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Тобто,
щоб було 100% влучання
я не видела тему ниже, если она ничего не спрашивает, то мухлюет
но мне и вам какое дело, если вы в это не верите
Все до блиску• 11 мая 2023
Ответ дляРубаю олівлє
По-моему, по моим ответам понятно, что я в эту пургу всю не верю. Или вам все равно в кого - в карты, зодиаки, трусы и куклу вуду?
Рубаю олівлє• 11 мая 2023
Ответ дляВсе до блиску
Удалено администрацией...
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ага, потім щоб вс по голові настукали?
Священику для чого потрібне ім´я?(за померлих чи здоров´я?)
КоКоКоКоКоКо...
• 11 мая 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Цікаво.
Навіть якщо невірю, все рівно ж цікаво як то все працює.
Думала там чакри, енергія, можливо якась психологія як з метафоричними картами, але для цього всього ім´я та вік не потрібні
О тут була дівчина, за книжкою ’гадала’. Мені така ідея якось більше до душі. Відразу зрозуміло, що гра, але з натяком. Якщо комусь треба більше він задасть собі чи в темі запитання, це дозволить розібратися у ситуації. А тут щось цілком мені не зрозуміле. Тому й цікавлюся.
КоКоКоКоКоКо...
• 11 мая 2023
Ответ дляCаванна
Ага, потім щоб вс по голові настукали?
Я не знаю.
Але цікаво, що ви прирівняли гадалок до священників.
Все до блиску• 11 мая 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Удалено администрацией...
Ху из аспиранточка и меняльщик памперсов или красных трусов?