Добрий день! Я знаю точно тут є дівчата гарні знавці кімнатних рослин. Ситуація така: винаймаємо квартиру вже 4й рік. Як заїхали тут стояв дохлий кущик цієї монстери, а тепер вона стала справжнім монстром і росте, росте, росте. Що з нею робити щоб вона не вигдялала так жахливо? Може її обрізати якось?
Буду неймовірно вжячна за пораду.
Дідова баба• 11 мая 2023
Ответ дляAbrado
Їм пофік, каже можете викинуть. Рука не піднімається
Продайте, если мешает
Ответ дляБіток чи ефір?
Покажіть Валеріановича 😄
Він в нас від війни постраждав, 3 місяці без поливу був, листячко скинув, а те що залишилось пожухло. Монстера нормально вижила без поливу, а Валерьянович зав´яв. Але зараз набирає сил і випускає нове листячко. Я покажу, але він не такий прекрасний як був
Пригощаю кашею• 11 мая 2023
Шикарна!
А підкажіть будь ласка - за нею дуже важко доглядати? Хочу собі вазони додому, але не примхливі щоб були
Ответ дляПригощаю кашею
Шикарна!
Я її просто поливала як пригадувала і листячко бризкала щоб пил змить. І все.
Вона 3 місяся з 24 лютого простояла взагалі без поливу, то ми повернулись, а вона і не змінилась, просто нових пагонів не дала.
Пригощаю кашею• 11 мая 2023
Ответ дляAbrado
Дякую за відповідь, мені таке підходить
А підкажіть ще будь-ласка - бачу там великий стовбур - це стовбур самої рослини, чи Ви його ставили щоб вона навколо нього плелась?
Ответ дляПригощаю кашею
Дякую за відповідь, мені таке підходить
Ні, це стовбур окремо треба купувати і ставити щоб монстера по ньму плелась, бо я так зрозуміла, що Монстера - це ліана і вона повзуча. Але зараньше взнавайте як її формувать, бо буде шось незрозуміло лохмате як у мене