Пушкининиана• 11 мая 2023
Брекети vs імпланти - яка послідовність встановлення?
Зубів нема і прикус неправильний. Зібралася ставити імпланти, а тепер думаю, чи можна буде потім ставити брекети, якщо надумаю це робити взагалі? Доки цей прикус взагалі не турбував, але раптом схочу щось із ним зробити.
ОйЙой• 11 мая 2023
Не було двох нижніх 6
Спочатку брекети, стало видно скільки місця після вирівнення і потім імпланти ставили
фрау Гітта• 11 мая 2023
Конечно брекеты. Если не будете ничего менять - то имплант понятное дело.