Пишу каліграфічно• 11 мая 2023
можливо є дерматологи на сайті
Підскажіть, що це може бути. На двох лодонях (не на всій площі) суха шкіра, дрібні підшкірні маленькі прищики. Зуд невеликий є, але не в цьому місці, а трохи далі до кисті руки. Якась екзема, чи псоріаз починається?
Пишу каліграфічно
• 11 мая 2023
Ответ дляnalga
да,это сильно похоже на дигидроз,у меня часто бывает,причина неизвестна,кожа иногда даже сильно трескается и очень сухая,мне помогает симтоматично синафлан,но мазь гормональная
Дякую