Там-тарарам• 11 мая 2023

посварилась з батьками і бабцею до прокльонів

живемо всі разом і моєю дитиною закордоном.
дитина сьогодні захворіла вітрянкою.
батьки постійно бубнять на мене, кажуть, що викличуть псих бригаду, грозяться що поїдуть, що проклинають.
в мене вже тут так нажито - стільки речей. ну і нема куди їхати.
ми в мальовничому місці в горах, тут зняти житло просто нема.
треба їхати в місто за 50-100 км.
я так полюбила це місце, дочка обожнює 1 клас, вчителя, друзів.
як з хворою дитиною кудись їхати?
але мене це просто винищить в 0.
вони ненавидять мене, а я їх.
Патріотка з дивану• 11 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
вони ненавидять мене.
а мені не ок, коли троє на одну мене постійно наїжджають.
їм скучно, а я вже тиждень сплю по 3 години, бо багато роботи (онлайн працюю)
Нельзя так мало спать, вы себя доведёте
Манкоголік• 11 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
ой моя мама така актриса хитра, що зі всіма гарно спілкується. я працюю онлайн і майже не виходжу з дому
Запишите на диктофон ее. Поверьте, поляки поймут и разбираются в симулянтах.
Tammy21• 11 мая 2023
Авторка, декілька місяців тому ви вже створювали аналогічну темку? Якщо так, то привіт) Чому досі не поїхали?
Манкоголік• 11 мая 2023
Ответ дляБандитка Сью
Ви хочете дізнатися, як людей, які вас ненавидять, заставити вас полюбити і хвалити? Ніяк. Відсилайте їх додому. Так і кажіть: мені дуже шкода, що вам не подобається зі мною жити, але на жаль, нічого зі своєю дитиною і з собою я зробити не можу. Тому ауфідерзейн, будемо по вам сумувати, але недовго.
Походу проще автору съехать по английски от балагана этого.
Бандитка Сью• 11 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
шкода це місце, воно таке круте
Це не ваш будинок, і будь-якому випадку колись прийдеться з нього виїжджати. Вам ніхто не подарує цю нерухомість. Який сенс тут обживатися барахлом, щоб потім тягати його в клумаках по всій Європі?
Патріотка з дивану• 11 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
По вашему посту у меня тоже сложилось впечатление, что у вас проблемы с психикой
Но это не значит, что автору надо об этом напоминать, попрекать и любое её действие этим объяснять. Больным нужна поддержка семьи
автор Там-тарарам • 11 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
може))
автор Там-тарарам • 11 мая 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Иметь проблемы с психикой - это нормально. Главное поддерживать себя, как посоветует врач, чтобы болезнь не мешала жить полноценной жизнью.
в мене проблема більш в тому руслі, що я невпевнена в собі, особливо після важкого розлучення, не така аж комунікабельна,дуже приймаю все близько до серця, є багато страхів.
а люди відчувають слабинку - і всьо
автор Там-тарарам • 11 мая 2023
Ответ дляБандитка Сью
вони не хочуть їхати, бояться війни і будуть сидіти тут.
це вони типу так погрожують, що поїдуть, бо знають, що хвора дитина і моя онлайн робота - і я загнусь.
але вони не поїдуть. і тут або їхати мені додому, або орендувати житло.
а шкода їхати саме звідси, бо це таке дуже гарне зелене місце в горах
Готова до другої• 11 мая 2023
и по ходу автор беженка из западной)) тут же так страшно, такая войнища, что вернутся ни-ни, лучше с родычами горло друг другу грызть
автор Там-тарарам • 11 мая 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Нельзя так мало спать, вы себя доведёте
роботи дуже багато.
дитина потребує мене теж.
я гуляю граюсь, вихідні я нон-стоп з дитиною.
всі свої справи і роботу - теж вночі.
автор Там-тарарам • 11 мая 2023
Ответ дляБандитка Сью
тут нема меблів)
тут книги дитини, іграшки, речі. просто їх багато вже тепер, за рік
автор Там-тарарам • 11 мая 2023
Ответ дляГотова до другої
ні, не з західної)
Бандитка Сью• 11 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
тут нема меблів)
Ви зараз переживаєте, щоб не втратити цей будинок, але він не ваш!!! А ось психічне здоров´я ваше і вашої дитини - якраз в ваших руках. Це дуже простий вибір.
Тётя Хрюша• 11 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
а де ви мешкаєте в Україні?
Без комплексів• 11 мая 2023
Щось... дитина обожює краєвиди, хворіє на вітрянку
а бабця помре
а мама кричить
а у нас тут книжки і ми обожнюємо їх, школу та іграшки
а батько теж кричить
а в Україні війна
а ми всі так боїмося
Замрійлива• 11 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
вони не поїдуть. це хіба я. але коли: вже знімати в Польщі, вже в Україну
Вы эти темы каждый месяц строчите , уже год .
Никуда вы не поедете , так и будет ещё 100 тем здесь с нытьем создавать .
Благоуханочка• 11 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
не поїдуть. війни бояться
так вы ж написали, что грозятся?
вы можете нормально описывать ситуацию?
Благоуханочка• 11 мая 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
А псих бригада тут каким боком?
как это, ветрянку лечить
Аристократка-тунеядка• 11 мая 2023
а ви думаєте дитина того не бачить і не чує? вона живе в цьому негативі. запитайте що вона вибере?
автор Там-тарарам • 11 мая 2023
Ответ дляБандитка Сью
не зовсім будинок. а місце
Благоуханочка• 11 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
я гаркнула, щоб не обговорювали.
мама почала кричати, що я психічно хвора, що якщо бабця помре через мене то вона мене проклене.
тут ще живе сім´я, і вони все це чують
подозреваю, что вы все не из Харькова..’бабця’ вас выдает. так кто там войны боится?
Без комплексів• 11 мая 2023
Ответ дляЗамрійлива
куда девать тонну просроченных консервов, бо мама натягала, бо обожнює паштети, а вже нові понаносила
а старі ще позриваються, бо стоять в теплі
а ми так боїмося, по телевізору он як бахне, коли війну дивимося
а тут цілий ящик м´ясного динаміту
автор Там-тарарам • 11 мая 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
вона не хоче в Україну. і це мене теж дуже стримує
автор Там-тарарам • 11 мая 2023
Ответ дляБлагоуханочка
я з Києва
автор Там-тарарам • 11 мая 2023
Ответ дляБез комплексів
а тут цілий ящик м´ясного динаміту
я взагалі не зрозуміла, про що Ви написали
Благоуханочка• 11 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
я з Києва
а родители и бабця? пусть домой едут.
Бандитка Сью• 11 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
не зовсім будинок. а місце
І що, ви там собі землянку вириєте і залишитесь, як сусліки? Подумайте на хвилинку далі, як ви маєте жити через рік, два, п´ять... Бабці все одно, я так розумію, а вам же ні, у вас дитина.
автор Там-тарарам • 11 мая 2023
Ответ дляБлагоуханочка
а родители и бабця? пусть домой едут.
вони теж
автор Там-тарарам • 11 мая 2023
Ответ дляБлагоуханочка
а родители и бабця? пусть домой едут.
не поїдуть вони