Там-тарарам• 11 мая 2023

посварилась з батьками і бабцею до прокльонів

живемо всі разом і моєю дитиною закордоном.
дитина сьогодні захворіла вітрянкою.
батьки постійно бубнять на мене, кажуть, що викличуть псих бригаду, грозяться що поїдуть, що проклинають.
в мене вже тут так нажито - стільки речей. ну і нема куди їхати.
ми в мальовничому місці в горах, тут зняти житло просто нема.
треба їхати в місто за 50-100 км.
я так полюбила це місце, дочка обожнює 1 клас, вчителя, друзів.
як з хворою дитиною кудись їхати?
але мене це просто винищить в 0.
вони ненавидять мене, а я їх.
автор Там-тарарам • 11 мая 2023
Ответ дляРаздражевская
А сим хворіє дитина? В мене купа знайомих з астматиками,живуть собі в Києві. Не розумію,чого Ви там сидите,поки родичі з Вас випивають кров. Ви через них не можете нормально розвиватися,шо ви дасте своїй дитині в цьому житті,який приклад,яку путівку? Зашугана,затовчена і дурнувата,саме так Вам батьки позиціонують. Як дитині буде років10,вона почне так само до Вас відноситись,якщо будете продовжувати жити з цими вампірами. Ви одна дитина в родині,і неудачна,недолуга чи шо? Непонятно. Читала Вагу тему попередню. Ви явно трохи сама не при собі. Гори,зелень,книжки,дитині добре. Дитина не бачить,шо з матері непотріб роблять,не чує скандалів,не бачить гноблення,в неї душа не розривається? Автор. Ви просто як дружина алкоголіка,тягнете лямку,поки діти калічіють. Жах. Хоть би дитя пожаліли,про себе лише думаєте,про колисання бабці,мамці,татка всі ці пиздякуння про психлікарню і тд
хотіла ще потягти пару місяців. мої грозились, що поїдуть у вересні.
хотіла на море дитину звозити...

але вони вже пару раз переносили строки.
Манкоголік• 11 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
та я не трачу на них
Я о времени- самом ценное ресурсе. Не слушайте из, а слушайте лекции по польском
Манкоголік• 11 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
комуналка 2000?? думала комуналка 500-600
Зависит от города или областного центра.

В Варшаве около 3000.

Я сказала с учётом отопления, электричества, интернета и телевидения.

Если вы платите 500, то вам сдают за 1000 и это дёшево и по дружбе.
Манкоголік• 11 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
хотіла на море дитину звозити...

Без них не потяните аренду?
Тріль підпільний• 11 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
прошу
Ви не з Києва)
автор Там-тарарам • 11 мая 2023
Ответ дляТріль підпільний
Ви не з Києва)
серйозно?)) ну ок
скоро 20 років як живу в Києві)
Тріль підпільний• 11 мая 2023
Ответ дляГотова до другої
спасибо всем беженкам из Киева, вас нет и как тут круто тем кто остался, избыток мужчин, жилья и прочего. я реально кайфую, что так много народу выехало из Киева
Не гоните
Приехало не меньше
Тріль підпільний• 11 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
серйозно?)) ну ок
скоро 20 років як живу в Києві)
Я згадала
Ви писали що з Луцька
Та й говірка ваша не киівька, це відчутно
автор Там-тарарам • 11 мая 2023
Ответ дляТріль підпільний
Я згадала
Ви писали що з Луцька
Ви мене з кимось плутаєте
Тріль підпільний• 12 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
Ви мене з кимось плутаєте
Ні, не путаю
автор Там-тарарам • 12 мая 2023
Ответ дляТріль підпільний
Ні, не путаю
Я навіть не була в Луцьку жодного разу. Не тратьте час