Argesha• 11 мая 2023

Ну що... Спати сьогодні хтось буде?

ВалюШок-d20a• 11 мая 2023
Ответ дляЕвга-9246
ну ви ж не з боліт, до чого оце про ломку? Сотні причин може бути, чому людина погано виглядає. В мене коли соплі, я теж як після ломки
и он тоже очень уставший человек
РойЛеля• 11 мая 2023
Шахіди з півдня лізуть. Запоріжжя і Дніпропетровщина будьте на чеку вже
AHetfield• 11 мая 2023
Ответ дляMananaPryadko
Удалено администрацией...
Це ви та мадамочка з кримського чату? Чи ви з Кучково?
rybka21• 11 мая 2023
Ответ длячаревна
У вас тоже телега лежит, что то не грузится? Неужели сервера не выдержали
та все гаразд
Star39• 11 мая 2023
Ответ дляMananaPryadko
Удалено администрацией...
Мне он всегда странным кажется, поэтому и не могу его смотреть
Конкордія• 11 мая 2023
Ответ дляОленаЯ
Люстра є, трусів немає.
не зупиняйтесь на півдорозі, ритуал є ритуал
Mellisa• 11 мая 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Он ближе к белому цвету . Надо вот такого
Или такого ))
Nat-li• 11 мая 2023
Ответ дляStar39
Кто б вот это про странности еще писал, как не известная на всю советчицу рашадр@черша 🫣
kudrevich_julia• 11 мая 2023
Ответ дляklaraneill
фото
Очень достоверный источник
Donnafugata• 11 мая 2023
В БНР громко
Татьяна-bfd8• 11 мая 2023
Ответ дляMellisa
Или такого ))
Это вообще миллионы должны сыпаться
Конкордія• 11 мая 2023
давно на порадниці не було таких веселих і мирних тем де всі на одній хвилі
Руда Сова• 11 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Як обычно
Ща піду у ванну, потім натягец морду на місце, помолюсь богу, вселенній, енергіям, риптілоїдам, родам, вітру, сонцю, дощу, ночі, дню і тд
І ляжу спати.. А ну ще труси красіві вдіну, на всяк случай
Трусы лучше вообще снимите
4мама• 11 мая 2023
Ответ дляDonnafugata
В БНР громко
Можна ще червону та чорну. Та стрілецькі пісні вчити.
4мама• 11 мая 2023
Ответ дляAHetfield
Нікакой панікі нєт. Не спимо, бо розвішаємо червоні труселя на люстри
В мене вже висять:)))
4мама• 11 мая 2023
Ответ дляЕвга-9246
Мені здається, освітлення просто інше. Не ясно де він, ще ніби не було звернень з такої локації
У кремлі ;)
ВаЛеНТинКА-39• 11 мая 2023
Я тоже не сплю. Как-то волнительно.
sammy• 12 мая 2023
Ответ дляol_kin
Ще зперіоду Лікаря висять, а то дуууже давня історія
Ви з лікаря? Я теж
Мурнетка• 12 мая 2023
Ответ дляБезникая
Девочки, вы че? Новости не читаете? Там весь интернет уже гудит , куча видео с бегством
Не думаю, что бегство прям массовое, сильно преувеличивают, к сожалению
oksanav• 12 мая 2023
Ответ дляsammy
Ви з лікаря? Я теж
Тут багато лікарчанок.
БонСу• 12 мая 2023
мне кажется то все руснявое ипсо ’истерит’, я уже ничего не хочу загадывать - пусть все будет уже по факту.
Miss Sims• 12 мая 2023
Ответ дляol_kin
Так, давайте зробимо флешмоб, усі сплять без трусів і чекаємо гарних новин.
Вже 👍. Як знала.
Ochen_lubov• 12 мая 2023
Ответ дляБезникая
Год как не читаю новости. Даже уволилась с места редактора новостей.
Takamaka• 12 мая 2023
Ответ дляMellisa
Или такого ))
Он с Вами сейчас? 😻
Безникая• 12 мая 2023
У кого есть приложении проверить?
БонСу• 12 мая 2023
Я вообще предлагаю свежий вариант, если еще никто не предлагал - запугать их нашим ипсо так, чтобы они заплакали от страха и сами отовсюду убежали, профит!
julia0311• 12 мая 2023
Автор, тему не читала. Вы ждали результаты Евровидения 2го полуфинала? Они уже есть.
Ложитесь спать
krasotalisa• 12 мая 2023
Ответ дляjulia0311
Ложитесь спать
А краще би почитали спочатку))
kanareyka_tweety• 12 мая 2023
Зелене звільнене кілька днів тому, синє свіже
Incanto77• 12 мая 2023
Ответ дляArgesha
Ага)
В мене аж мандраж.
Бачу мандраж пройшов, і спите так солодко, аж бульби з носа. Ну, й на здоров´я