Соната любви• 11 мая 2023

Солдат 30-і механізованої бригади Роман Базенко

Солдат 30-і механізованої бригади Роман Базенко, позивний Кіно, рік тому у бою під Довгеньке отримав 7 куль з ближньої відстані. Дві в пліту бронежилета, дві в тіло, три в ноги. Суглоб коліна був розворочений, але він вже ступає на ногу. Це виглядає як диво, він живий, і завдяки українським лікарям він ходить та абсолютно дієздатний. Кулі оминули життєві органи, кістки зрослися, шрами усюди. У Романа унікальний досвід - він доброволець з 14-го року, воював у 25-му батальйоні, у бою він надійний як скеля. Син Романа теж воює зараз на фронті. Роман не просить нічого собі - його турбує доля товариша, якого було поранено у тому ж бою, але він досі прикутий до ліжка. Питаю, а як стан самого Романа? «Під час лікування мене вивели за штат, отримую 824 гривні на місяць, але нащо мені жалітись - я живий і я рухаюсь. Допоможи мені тільки врятувати пораненого побратима. Я сам вже хожу, руки та голова добре працюють, я хочу повернутись у стрій».
автор Соната любви • 11 мая 2023
фото не для слабонервных, поэтому выкладывать не буду.
кто захочет, найдет сам.
автор Соната любви • 11 мая 2023
Президент, прем’єр та нардепи мають побачити наслідки їхнього рішення про скорочення виплат пораненим військовим. 824 гривні на місяць

’Було б добре розіслати це президенту, прем´єр-міністру, міністрам, народним депутатам, щоб проінформувати про наслідки їхнього рішення про скорочення виплат значній кількості поранених військових, яких виведено за штат, не зважаючи на продовження лікування.

Як і сотні інших важкопоранених військовослужбовців, які проходять відновлення, Роман отримує від держави грошове забезпечення у розмірі 824 гривні на місяць. Це все.
_MadonnA_• 11 мая 2023
Доиграется наша власть с военными . Не хорошим закончится это
lilyD• 11 мая 2023
Удалено администрацией...
Дали полный бан• 11 мая 2023
Важно, чтобы это действительно была история реального бойца. А то мошенники любят взять реальные ФИО, написать душещипательную историю, собрать сожаления-возмущениы, а в конце прикрутить номер карты ’на помощь бойцу’... А реальные бойцы часто и не в курсе, что для них что-то там собирают.
Дали полный бан• 11 мая 2023
*возмущения
osna• 11 мая 2023
А потом возмущаются,что мужчины под юбки прячутся...
Удалят мой комментарий,вот посмотрите...
Вера• 11 мая 2023
Это позор для страны(
Vlada-Maria• 11 мая 2023
Ответ дляlilyD
Удалено администрацией...
Cvetochek...• 11 мая 2023
главное что депутатам зп повысили, у них очень трудная работа, которую заметно сразу. плюс дома и яхты заграницей покупать не так уж и легко, нужно тщательно подойти к выбору, долго присматриваться.

реально больная тема. так хочется верить что после войны вопрос коррупции будет решён.
mar minor• 11 мая 2023
Ответ для_MadonnA_
Вдовам военных выплату типа субсидий сделали только в январе и всьо …
А с февраля по сейчас досвидули …
И как это назвать ?!
Павела• 11 мая 2023
Ответ для_MadonnA_
Я щодо цього маю дуже великі сумніви.
Кузякин• 11 мая 2023
Ответ дляlilyD
Удалено администрацией...
Рубероид
Teonaa• 12 мая 2023
Ответ дляmar minor
А с февраля по сейчас досвидули …
И как это назвать ?!
Как назвать , как назвать. Назвать «отработанный материал» только могу

Я считаю, что каждому ветерану по квартире нужно выделить. А тут 824. Что это за цифра , откуда ее , извините, высосали?
mar minor• 12 мая 2023
Ответ дляTeonaa

600 грн выделили. ))
Реверанс• 12 мая 2023
Є таке.
Спеціально за штат виводять що б не платити грошей.