Бюст Березуцкого• 12 мая 2023
Де найвигідніше купити сумку Coach?
Замовляти буду через байера.
Бюст Березуцкого
• 12 мая 2023
Ответ дляШаманю второпях
В аутлеті їхньому нещодавно був гарний вибір
Мені з аутлету і подобається модель. Але думаю може є ще якісь сайти, де вигідно замовити.
Шаманю второпях• 12 мая 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Я моніторила кілька сайтів якось, то там і вибір, і ціни кращі
Червона калина• 12 мая 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
На сайті офіційному дивились? Я свою сумку побачила в рекламі від баєра 240€, аутлет. Зайшла на сайт, а там ціна 145€. Купила через посередника.
Инфотуфелька• 12 мая 2023
Ответ дляЧервона калина
Покажіть, будь ласка, вашу сумочку☺️
Червона калина• 12 мая 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Покажіть, будь ласка, вашу сумочку☺️
У мене біла, але в середині моя коричнева, а не сіра. Купувала перед війною. Цього року бачила такі в аутлеті і вони теж біля 250€ коштували, на сайті значно дешевше.