Мозговая пилочка• 12 мая 2023
Мама і прогулянки. Йти чи не йти?
Вона впо. Зараз в Києві. Раніше ідеалізувала Київ, зараз ось вже приїхала сюди. Я тут давно. Я намагаюсь кудись її водити, показати місто, адже вона раніше не була тут. Кілька разів вже ходили, з її ініціативи "покажи мені лавру" - чи ще в такому дусі. Але вона використовує цей час аби посверлити мені мозок. І весь час прогулянок розповідає мені якусь хрінь, що виводить мене з себе, і я потім ще кілька днів не можу заспокоїтись і зриваюсь на інших людях. Вона наче висмоктує з мене всю позитивні енергію, і отравлену взамін віддає. Я все думаю що це прикратиться... І все буде ок. Але кожен раз знову те ж саме.
Завтра хочу піти в бот саду, там бузок цвіте. Навіть не знаю..якщо позву її думаю вона знову іспоганить мені весь настрій, і виб´є з колії на тиждень. Краще вже самій йти мабуть.
Аль де Барановна• 12 мая 2023
просто интересно - как вы намерены пойти в ботсад одна, если мама приехала к вам? или она не у вас поселилась?
Мозговая пилочка
• 12 мая 2023
Ответ дляАль де Барановна
Ні, окремо живе
Мозговая пилочка
• 12 мая 2023
Ответ дляБорець за гаманець
А сколько лет ребёнку?
Я не дитина.
Борець за гаманець• 12 мая 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Я не дитина.
Извиняюсь, я подумала, что мама это ребёнок. Повадки похожие. Хотя Больше вампирить вас она.
постою_послушаю• 12 мая 2023
Высокие отношения, конечно. А сказать маме’давай сменим тему’ и превести разговор? Чем таким она Вас так достаёт-то?
Леді Душка• 12 мая 2023
Это отошения отцов и детей. У многих такое. Вам нужно нервы немного успокоить и пл-другому посмотреть на маму. Если бы это была подуга и рассказывала вам всякую хрень, вы бы злились на нее?