Cosmicteam• 12 мая 2023

Фен Parlux

Підкажіть будь ласка, не можу зрозуміти. Хотіла б придбати фен Parlux. В Україні він коштує 3800 гривень (95 євро) (від великих магазинів до маленьких) тоді як на італійських сайтах та загалом європейських сайтах від 110 (це по акції) до 180 євро. Терер ось думаю в чому підступ? може в когось досвід хто замовляв в Україні і прийшов справді оригінал.
вре_Динка• 12 мая 2023
Я купувала в Україні. Була задоволена не знаю оригінал чи ні
Подарували дайсон - він більше подобається

Нога на ногу• 12 мая 2023
Моєму вже 15 років. Тоді він так само коштував приблизно 100 долларів.