v.melnik_km• 13 мая 2023

Хмельницький, не спить ніхто…

Давайте поговоримо, бо шкура труситься, так страшно
Леска• 13 мая 2023
Ответ дляMissAmerica
Реально було дуже страшно. Ми за 15 км від вибухів, вікна тряслися двері балконні відчинилися від хвилі, а в туалеті вирвало вентиляційну витяжку зі стіни! А що там в людей які поруч, я взагалі не уявляю.
Це в нас же теж далеко не перший раз по місту, і на багато ближче було, але такий кошмар перший раз.
У людей що поруч-стеля падає.
Кузякин• 13 мая 2023
Чем стреляли, если последствия за 15 км?
Inna-b773• 13 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
Люди, краще нікому того не відчувати, що чує зараз Хмельницький
Я прокинулася від 8 вибуху. До того не чула. Зібрала дитину, пішли в укриття-в нас на Озерні
Леска• 13 мая 2023
Ответ дляMissAmerica
Це ще залежить від рельєфу. От зараз вікно розбилося, теж км зо 20 по прямій видимості. А коли через дорогу прилітало кілька раз восени то все ок, хоч вікна виходить прямо туди.
chancee• 13 мая 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Ну смотрите, были бы ракеты - по восточной укр не дали бы отбой. В огненном кольце или шаре - это не ракета. Вы могли слышать и видеть работу вашего ПВО, это тоже те же ракеты.
Жиночка первый раз увидела ракеты и услышала звук ! Даже если это ППО- очень испугалась. Просто истерика, нужно сопереживание
Кузякин• 13 мая 2023
В комментариях у Ванька паникеров из Хмельницка уже гоняют.
Наши комментарии здесь на Советчице - детский лепет.
Леска• 13 мая 2023
Удалено администрацией...
D o l c e V i t a• 13 мая 2023
Ответ дляMissAmerica
Я вчера к подруге домой заезжала , показания счётчика фотографировала . Так у них дом в 70 метрах от того дома где разрушен полностью был подъезд ракетой. Окна в квартире прям на этот подъезд выходят, все в квартире целое , даже окна. Дом сталинский, умели же строить . А вообще заметили , что во время взрывов окно нужно на проветривание открывать.
lilu1990• 13 мая 2023
Таке враження ніби у хмельничан там другий Чорнобиль

Візьміть себе в руки
MissAmerica• 13 мая 2023
Ответ дляКузякин
За 15 км? Как-то не очень верится. Скорее всего вы ближе
Та не ближче, ми з всю ніч з друзями/знайомими на зв´язку, вже всі точно знають що і де... З вікна видно стовп вогню до неба, а потім хвиля секунд через 10-15 і так декілька разів. Я теж відразу думала що ближче, і потім хто не дзвонить, з різних кінців міста, каже ’Це десь біля нас’. Дуже жостко бахкало. Я ж кажу, прилітали ракети і ближче на багато, але такого кошмару як сьогодні ще не було.
Кузякин• 13 мая 2023
Ответ дляlilu1990

Візьміть себе в руки
Удалено администрацией...
irkin• 13 мая 2023
Ответ дляMissAmerica
В нас так само. Хвиля секунд 10. Цього разу найгучніше. Минулі рази в район до батьків прилітало, і до нас було ближче, але не так, щоб аж ліжко хиталося.
Кузякин• 13 мая 2023
Ответ дляMissAmerica
Наверное и детанировало потом
Stefaniya K.• 13 мая 2023
потрібно петицію скласти.бо задовбали кроти і стукачі-наводчики.одразу-смертна кара або пожиттєво без права дострокового звільнення.а то вчора читаю,сбу зловила матню,та передавала позиції.світить 5 років.а многодєтна,а мама інвалід,а плаче розкаялась буцім то і що?вийде через рік або взагалі умовно.або багаті-під заставу.а щл йому ті пару мільйонів?через чур ми лояльні в умовах війни зі зрадниками,колаборантами,наводчиками.дістало просто!
Кузякин• 13 мая 2023
Удалено администрацией...
irkin• 13 мая 2023
Ответ дляЛеска
Удалено администрацией...
Ви знаєте, як це боляче ))) В саме серце отой Хмельницьк.
nikoletta008• 13 мая 2023
Ответ дляКузякин
И не два. Харьков.
Одна ночь было 42 . Николаев
irkin• 13 мая 2023
Ответ дляКузякин
Наверное и детанировало потом
Ще досі, і написали офіційно, що ще буде далі.
Іринка Українка• 13 мая 2023
а це вперше в Хмельницькому таке? бо я в Дніпрі, до вибухів спокійно більш менш ставлюсь, знаю, що у там тривоги рідко
Кузякин• 13 мая 2023
Ответ дляirkin
Извините. Опечатка.
Кузякин• 13 мая 2023
Ответ дляirkin
Какой вы паблик читаете?
Павела• 13 мая 2023
Дівчата, ніч неспокійна( Тримайтесь і в Хмельницькому, і в ХАРКОВІ, і у Миколаєві, Херсоні...
Кузякин• 13 мая 2023
Нервным уже навалили у Ванька
irkin• 13 мая 2023
Ответ дляКузякин
Какой вы паблик читаете?
Міського голови
Павела• 13 мая 2023
Ответ дляКузякин
Нервным уже навалили у Ванька
Ну і правильно, як вони посміли про страх написати?
Кузякин• 13 мая 2023
Ответ дляПавела
Нет. Дело в другом
Stefaniya K.• 13 мая 2023
Ответ дляirkin
боляче,коли дитя ховаєш,як тим людям,куди ракети кацапські влучила в будинки.боляче,коли дитя твоє в Бахмуті зараз.ну візьміть себе в руки вже.живі-здорові,світло ,інет є.їсти-пити є..в турціях за 5 хвилин десятки тисяч загинуло.є в людей набагато більше горе і біда.
Леска• 13 мая 2023
Ответ дляlilu1990

Візьміть себе в руки
Да, якийсь дивний вибух, стовб.
Кузякин• 13 мая 2023
Ответ дляirkin
Міського голови
Теперь уже все поняли, куда попали (
irkin• 13 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
Ви мене з автором плутаєте. Я не панікую :) Іноді думаю, аж занадто холоднокровна. На гурток з дитиною збираємся.