Давайте поговоримо, бо шкура труситься, так страшно
Ответ дляMissAmerica
Реально було дуже страшно. Ми за 15 км від вибухів, вікна тряслися двері балконні відчинилися від хвилі, а в туалеті вирвало вентиляційну витяжку зі стіни! А що там в людей які поруч, я взагалі не уявляю.
Це в нас же теж далеко не перший раз по місту, і на багато ближче було, але такий кошмар перший раз.
У людей що поруч-стеля падає.
Ответ дляMissAmerica
Це ще залежить від рельєфу. От зараз вікно розбилося, теж км зо 20 по прямій видимості. А коли через дорогу прилітало кілька раз восени то все ок, хоч вікна виходить прямо туди.
Ответ дляKot_v_meshke
Ну смотрите, были бы ракеты - по восточной укр не дали бы отбой. В огненном кольце или шаре - это не ракета. Вы могли слышать и видеть работу вашего ПВО, это тоже те же ракеты.
Жиночка первый раз увидела ракеты и услышала звук ! Даже если это ППО- очень испугалась. Просто истерика, нужно сопереживание
D o l c e V i t a• 13 мая 2023
Ответ дляMissAmerica
Я вчера к подруге домой заезжала , показания счётчика фотографировала . Так у них дом в 70 метрах от того дома где разрушен полностью был подъезд ракетой. Окна в квартире прям на этот подъезд выходят, все в квартире целое , даже окна. Дом сталинский, умели же строить . А вообще заметили , что во время взрывов окно нужно на проветривание открывать.
MissAmerica• 13 мая 2023
Ответ дляКузякин
За 15 км? Как-то не очень верится. Скорее всего вы ближе
Та не ближче, ми з всю ніч з друзями/знайомими на зв´язку, вже всі точно знають що і де... З вікна видно стовп вогню до неба, а потім хвиля секунд через 10-15 і так декілька разів. Я теж відразу думала що ближче, і потім хто не дзвонить, з різних кінців міста, каже ’Це десь біля нас’. Дуже жостко бахкало. Я ж кажу, прилітали ракети і ближче на багато, але такого кошмару як сьогодні ще не було.
Ответ дляMissAmerica
В нас так само. Хвиля секунд 10. Цього разу найгучніше. Минулі рази в район до батьків прилітало, і до нас було ближче, але не так, щоб аж ліжко хиталося.
Ответ дляMissAmerica
Наверное и детанировало потом
Stefaniya K.• 13 мая 2023
потрібно петицію скласти.бо задовбали кроти і стукачі-наводчики.одразу-смертна кара або пожиттєво без права дострокового звільнення.а то вчора читаю,сбу зловила матню,та передавала позиції.світить 5 років.а многодєтна,а мама інвалід,а плаче розкаялась буцім то і що?вийде через рік або взагалі умовно.або багаті-під заставу.а щл йому ті пару мільйонів?через чур ми лояльні в умовах війни зі зрадниками,колаборантами,наводчиками.дістало просто!
Іринка Українка• 13 мая 2023
а це вперше в Хмельницькому таке? бо я в Дніпрі, до вибухів спокійно більш менш ставлюсь, знаю, що у там тривоги рідко
Stefaniya K.• 13 мая 2023
Ответ дляirkin
Ви знаєте, як це боляче ))) В саме серце отой Хмельницьк.
боляче,коли дитя ховаєш,як тим людям,куди ракети кацапські влучила в будинки.боляче,коли дитя твоє в Бахмуті зараз.ну візьміть себе в руки вже.живі-здорові,світло ,інет є.їсти-пити є..в турціях за 5 хвилин десятки тисяч загинуло.є в людей набагато більше горе і біда.
Ответ дляStefaniya K.
Ви мене з автором плутаєте. Я не панікую :) Іноді думаю, аж занадто холоднокровна. На гурток з дитиною збираємся.