Давайте поговоримо, бо шкура труситься, так страшно
D o l c e V i t a• 13 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
Ви вірите, що так страшно ніколи не було, кінця краю не видно
Люди привыкают к многому. Не бойтейсь, просто читайте молитву.. Мы из Запорожья , сначала тоже паниковали сильно, сейчас ночью если взрывы, уже даже голову не поднимаем. Дети по звуку определяют прилет или пво.
Love_Love_Love_• 13 мая 2023
Ответ дляЛеска
Удалено администрацией...
Не сваріться, зараз відбій буде
арина-ветерок• 13 мая 2023
Зачем ссориться в таких темах. Очевидно, что раз людям так страшно, значит долетало туда считанные разы, естественно первые разы очень страшно, тем , в чью местность долетело десятки раз страшно меньше, где сотни-те даже спать могут, а там где тысячи, вот у нас например, в прошлом году такие ракеты были ежедневно, месяцами, изо дня в день, с прилёта и, гибелью людей, нам уже все пофиг, мы живём обычной жизнью не то что во время тревог, а и во время обстрелов. Вот в этом вся разница между нами, человек может вынести все, мы не какие-то уникальные люди, поэтому и советуем успокоиться и поберечь психику.
halla-d95e• 13 мая 2023
Ответ дляZhukOlena
Щось ніде майже не пишуть про Хмельницький, дивно...щось приховують
Та чого ж не пишуть? в новиних давно є. Просто без подробностей.
Stefaniya K.• 13 мая 2023
автор,обіймаю вас.заспокойтесь.те,що ви нервуєте,нічого не дасть.це війна,на жаль.я ваша сусідка і все бачила и відчувала за війну в себе за городами і над головою.крім шахедів(цих пердунців ще не бачила і не чула).ідуть вони на....буде кацапні отвєточка шикарна,а нам зброї дадуть в сто разів більше.бачила в групах ,що у вас..не обезцінюю,розумію,але..в нас було набагато гірше і страшніше.
aleksey.bo• 13 мая 2023
Де нам стільки ППО набратися, щоб закрити міста і ближні села? Це в кожному обласному центрі треба кілька, а ще міст як багато...
Stefaniya K.• 13 мая 2023
Ответ дляZhukOlena
у кацапів я вже глянула.там бються в екстазі прям-атвєт вам за луганск.придурки.зараз головне,щоб без жертв!почекаємо офіц.інфи
MissAmerica• 13 мая 2023
Реально було дуже страшно. Ми за 15 км від вибухів, вікна тряслися двері балконні відчинилися від хвилі, а в туалеті вирвало вентиляційну витяжку зі стіни! А що там в людей які поруч, я взагалі не уявляю.
Це в нас же теж далеко не перший раз по місту, і на багато ближче було, але такий кошмар перший раз.
Ответ дляMissAmerica
За 15 км? Как-то не очень верится. Скорее всего вы ближе