А у нас макарошки• 13 мая 2023
Допоможіть мені замовити ці духи
Вчора цілий день сиділа, не можу зрозуміти, як мені їх замовити. Де шукати знижку - 10% на перше замовлення. На міст я зареєструвалась, додаток скачала. Де там написано який ліміт митниці? Скільки платити за вагу? Я вже нервую. На сайті теж зареєструвалась, ні фіга не зрозуміло що куди писати.
Твоя космішна• 13 мая 2023
Хмм а ви впевнені, що можна парфуми містом? Мені здається це виключення, я би перевірила ще раз.
Ага, наче можна.
Без образів• 13 мая 2023
Ответ дляТвоя космішна
Ага, наче можна.
Можна, я на нотіно замовляла
Твоя космішна• 13 мая 2023
Ответ дляБез образів
Можна, я на нотіно замовляла
Так, я подивилась. 10% промо код не знайшла. Можна спробувати ввести ось ці
А також можна написати їм і запитати.
Не забудьте, що після 150 євро вам ще дадуть подарунок.
А також можна написати їм і запитати.
Бамбарбия! Кергуду.• 13 мая 2023
Что они какие то дешёвые, Я вчера смотрела,,они чуть ли не по 500 долларов.
Альдебаран• 13 мая 2023
Для чого ви беретесь щось замовляти з закордону якщо елементарно не розумієте де подивитись тарифи на послуги перевізника. Хтось вам тут має розписувати як представник міст які в них тарифи і умови?
Миссис Буркул• 13 мая 2023
Ответ дляТвоя космішна
А також можна написати їм і запитати.
Цей персональний купон на 10% знижки магазин надає клієнтам тільки на слідуюче замовлення. Тому і шукати його на має сенсу, так як він персональний та одноразовий.
А у нас макарошки
• 13 мая 2023
Ответ дляНакладні мюслі
На ютубі немає ролікі, як замовити з цього сайту?
Нема. Все передивилась
А у нас макарошки
• 13 мая 2023
Ответ дляТвоя космішна
А також можна написати їм і запитати.
Дякую. Спробую зараз ввести
А у нас макарошки
• 13 мая 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Ааа я думала дають на перше замовлення
А у нас макарошки
• 13 мая 2023
Ответ дляАльдебаран
Для чого ви пишете в темі, якщо не можете допомогти?
Тарабарщина• 13 мая 2023
Ответ дляБез образів
Можна, я на нотіно замовляла
так Нотіно десь з Словакії везуть, чи з Польші . Не знаю точно, але десь поряд і , відподвідно, везуть наземним транспортом. А з вашого сайту потрібно літаком, а там спрей, перепади тиску, можуть бути нюанси.
Без образів• 13 мая 2023
Ответ дляТарабарщина
Чи люди читати не вміють. Де я писала, про сайт автора чи ще щось? Я написала відповідь про те, чи возять міст експрес парфумерію. Возять, я саме так замовляла. Все, без коментарів звідки і куди.