Срочнокпсихологу• 13 мая 2023

Зрада

Я не знаю, як написати. Якщо чесно, я ще й сама не можу повірити, що це сталося. Мій чоловік зрадив мене.
Це було так несподівано. Я думала, що ми щасливі разом, що ми довіряємо один одному та що наш шлюб міцний. Але виявляється, що це не так.
Коли я дізналася про його зраду, я відчула біль, якого ніколи раніше не відчувала. Це була подружня зрада, і це було дуже болісно. Я не можу повірити, що він міг мене обдурити, і що я не бачила цього раніше.
Тепер я починаю замислюватися, що я зробила не так, що не дала йому те, що він потребував від мене. Я хочу знайти спосіб виправити це, якщо це взагалі можливо. Але наразі я потребую часу, щоб зрозуміти, що я почуваю і які мої наступні кроки будуть.
Я не знаю, що буде з нашим шлюбом, але я знаю, що це буде довгий та болісний процес відновлення довіри та взаєморозуміння.
Я вислухаю усі ваші поради.
Наталья-249d• 13 мая 2023
Дебил муж что позволил вам об этом узнать

Новорічна пальма• 13 мая 2023
Ответ дляНаталья-249d
Прощение вылизывать побежала
Похоже, что советчицам и без неё хорошо. Сами придумывают развитие событий и сами дают советы
Наталья-249d• 13 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
А у советчиц фантазия бурная:)
Рожайтретьего• 13 мая 2023
для меня были бы шаги : разговор с юристом, развод, раздел
Новорічна пальма• 13 мая 2023
Ответ дляНаталья-249d
А у советчиц фантазия бурная:)
Главное тему подбросить
ХвилювАллочка• 13 мая 2023
А скільки ви років в шлюбі? У нас було 22, коли побачила листування.
Фрикаделька• 13 мая 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Чем закінчилось?
ХвилювАллочка• 13 мая 2023
Ответ дляФрикаделька
Чем закінчилось?
Можете мене заплювати, живемо разом. Не сваримося. І раніше не сварилися. Він мене раніше кохав і зараз також. На спілкування з іншою жінкою пішов, бо я він нього морально відвернулася, дуже захоплювалася сином.
Фрикаделька• 13 мая 2023
Ответ дляХвилювАллочка
А чого плювати - Ваш вибір, яке я маю моральне право засуджувати???

ХвилювАллочка• 13 мая 2023
Ответ дляФрикаделька
Ну я раніше категорично не розуміла вибір таких жінок. І ще я з тих, хто 20 років подружнього життя кричав ,що мій не такий і як мені з ним пощастило. Не знаю , чи була зрада, але виявилося, що мій такий самий.
постою_послушаю• 13 мая 2023
Ответ дляInMyBones
Всі чоловіки можуть зрадити.
Не зраджують тільки ті, яким не дають.
Така у них фізіологія.
Брехня.
Плету корзинки• 13 мая 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Любой жене, которую предали (особенно впервые), очень тяжело принять то, что только секс. И поэтому начинается, а что если бы я это, а если бы то...

А на деле, ни один из таких мужей не задумывается ’а что если?’. Потому как если бы задумывался решал бы этот вопрос с женой, ну или хотя бы пытался... А тут нет никакого желания, это автору и надо понять, а не искать причины в себе.
Лучший ответ
Фрикаделька• 13 мая 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Ну я розлучилась через 13 років, але було не листування. Знімалась квартира і дівчині було 17 здається, зовсім юна
ХвилювАллочка• 13 мая 2023
Ответ дляФрикаделька
Капець! Я обіймаю вас Зараз ваше життя змінилося на краще?
Фрикаделька• 13 мая 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Мегастосунків у нас не було, але 13 років все-таки- це час, було боляче дуже. Але пережила. Майже 10 років пройшло
ХвилювАллочка• 13 мая 2023
Ответ дляФрикаделька
Так, це тривалий час. А діти є? Мене зупинило те, що він гарний батько, але я зовсім не впевнена, що так і залишилося б, якби став жити з іншою жінкою. Такого б швидко прибрали до рук. А ви помітили, автор зникла.
Фрикаделька• 13 мая 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Донька вже доросла
Свезло так свезло• 13 мая 2023
Я не змогла... Довіри не буде вже ніколи... Це найгірше, що я переживала в своєму житті. Так боляче мені ніколи не було...
ХвилювАллочка• 13 мая 2023
Я бажаю вам жіночого щастя

Дідова баба• 13 мая 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Я бажаю вам жіночого щастя
Чим жіноче щастя відрізняється від чоловічого? Просто цікаво.
InMyBones• 13 мая 2023
Ответ дляДідова баба
Для чоловіка - відідрати якомога більше баб
Для жінки - щоб був один єдиний.
D_A_V• 13 мая 2023
після слів про довгий шлях та болісний по відновленню довіри- не має сенсу щось вам казати, ви вже обрали свій шлях( нажаль для вас)
D_A_V• 13 мая 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Брехня.
так, це брехня💯, - я не зраджував, хоч були можливості- дівчата наполеглево себе пропонували
Та легко!• 14 мая 2023
Ответ дляD_A_V
Дівчата не ті були?
D_A_V• 14 мая 2023
Ответ дляТа легко!
Дівчата не ті були?
всеодно ті чи не ті- я інших пробувати не хочу в стосунках
Та легко!• 14 мая 2023
Ответ дляD_A_V
Напевно Ви із того маленького числа вірних чоловіків, Вашій дівчині повезло
D_A_V• 14 мая 2023
Ответ дляТа легко!
не вважаю що прям повезло- ми розбіглись після 8 років перед вторгненням, я не жалкую ні про що і я вдячний їй за все :))
пам´ятаю було відчуття коли намагались мене звабити- що моя найкраща, що гаїти час з іншими- це все що в нас було з моєю знищити
Та легко!• 14 мая 2023
Ответ дляD_A_V
Респект Вам