Ответ дляМатусік
Робіть як Вам спокініше
Я би пішла в метро, але мої не підуть, тому вірю в Бога і ппо
Тим часом Ваньок
угроза 👉 Сумская, Черкасская области
также готовятся пуски КАБов в сторону Белозёрского района Херсонской области
Тим часом Ваньок
угроза 👉 Сумская, Черкасская области
Я на втором этаже, но ребенка будить не хочу, что бы спускаться, реально потом не уложу
Переживаю очень
Как-то сегодня особо тревожно
Переживаю очень
Как-то сегодня особо тревожно
Ответ дляVA 11
❗️УВАГА..! Частина ракет в сторону Києва, частина в сторону центру на Черкаську область. Всього 6 цілей
Більше деталей про АТАКУ читайте вище в каналі☝🏽
Посилання на наш канал
👉
Надсилайте новини в анонімний бот ➡️@novosty_kiev_bot
➡️ ПІДПИСАТИСЬ
Посилання на наш канал
👉
➡️ ПІДПИСАТИСЬ
6 вроде не так много, Боже спаси и сохрани нас всех
Ответ дляmanu1
Блин, еще бы понимать с какой стороны они будут залетать, так было бы спокойней может чуть
Это чувство страха до тошноты каждый раз.
Единственный раз, когда мне было пофиг на тревогу, это неделю назад, после полбутылки коньяка на свой ДР. Блин, я столько никогда не пила. Зато полностью снял тревожность.)
Станом на 04:10
⚠️ У ракетній атаці застосовано до 7х Ту-95мс з Каспійського регіону. Борти працюють у режимі повного радіомовчання.
❗️ Х-101/Х-555 рухаються у бік Полтавщини, Київщини та Сумщини.
КР імовірно маневрували над територією рф і зайшли з Північного Сходу. Не виключаю, що додаткова кількість може заходити з різних напрямків.
Ответ дляVA 11
У меня вчера так было, я джина навалила грамм 300, спала как младенец;)))
Все буде добре, не забувайте, що над Київщиною найпотужніша ППО, що збиває навіть Кинжали, у котрих аналоговнєт
У кого нема можливості піти до укриття — 2 стіни від вікна. Взагалі тримайтесь від вікон подалі, бо щось частенько стали прилітати уламки
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
катерина12009• 14 мая 2023
Ще хвилин 15 і я відключу телефона і піду спати, випила 2 кларетина і лімончелло пів стакану🤦♀️