ФруктЕщеТот• 14 мая 2023

Хірург Кислий М. Полтава. Відгукніться хто оперувався у нього

Дівчата, планую операцію з видалення кісточок на ногах. Відгукніться хто оперувався у цього лікаря, будь-ласка. Які ваші враження? Як все пройшло? Як ваші ніжки після відновлення?
Малявка ще та• 14 мая 2023
Мені його не рекомендували. Відгуки 50/50. У нього операції на потоці. Оперує наче добре, але далі Ваші проблеми. Дуже багато скаржень на післяопераційний період. Але я узнавала по ендопротезуванню. Не думаю що відношення інше до пацієнтів, у кого легше проблеми
pink40• 14 мая 2023
Вітаю! Для мене особисто це найкращий лікар травматолог. Він ’переробляв’ операцію після лікарів 1міської лікарні, що мало не залишили мене інвалідом на все життя. Я довіряю йому на 1000%. Рекомендую його всім, хто потребує допомоги по травматології.
sky-labs• 14 мая 2023
У вас есть лишние косточки на ногах?
Их не удаляют...
У вас вальгус?
sky-labs• 14 мая 2023
Обувь должна быть анатомически правильная чтобы не происходило деформации стопы.
Вы такую планируете носить после операции?
Достаточно сменить обувь на нормальную, носить силиконовые ’растопырки’ которые помогут держать большой палец под правильным углом
автор ФруктЕщеТот • 14 мая 2023
Ответ дляsky-labs
У вас есть лишние косточки на ногах?
Их не удаляют...
У вас вальгус?
Вальгус звісно
автор ФруктЕщеТот • 14 мая 2023
Ответ дляsky-labs
Да ви шо? Зверніть увагу на пляжі наприклад, дехто може носити балетки з дермантину, в´єтнамки на довгі дистаніції і нічого. А дехто, як я, у спадок отримують слабкі зв´язки і ’кісточки’. Мої 100% як були у діда, на правій нозі здоровенна, на лівій така що можна терпіти.
Я носила якісне взуття все життя, дід каблуків точно не носив. Якби все було так просто як ви думаєте, то оперпцій би не робили скільки
sky-labs• 14 мая 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Вальгус звісно
Ну так у вас комплекс проблем с мышцами, связками, суставами, а не просто ’косточка’, которую нужно удалить...
Какой угол отклонения?
Плоскостопие есть?
автор ФруктЕщеТот • 14 мая 2023
Ответ дляsky-labs
Какой угол отклонения?
Плоскостопие есть?
Кут не знаю, плоскостопість поперечна є, в дитинстві взагалі пласка стопа була
sky-labs• 14 мая 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Да, потому что у вас дисплазия соединительной ткани - ’спасибо’ родителям... Хотя они в этом не виноваты
автор ФруктЕщеТот • 14 мая 2023
Ответ дляsky-labs
Якраз у них цього нема. А у діда було
sky-labs• 14 мая 2023
Я пишу как правильно поступать (направление усилий), а вы делайте как знаете.
Монтировать железки в тело, то еще удовольствие + неизвестно как это воспримет организм в среднесрочной перспективе
Ну и остальные проблемы останутся при вас..
sky-labs• 14 мая 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Якраз у них цього нема. А у діда було
Генетика очень замысловатая наука ;)
автор ФруктЕщеТот • 14 мая 2023
Ответ дляsky-labs
Вибачте, я не розуміюсь на методах лікування, але зочу цього позбутись дуже.
Якщо ви маєте знання в цьому напрямку - підкажіть, будь-ласка яи таке можна вилікувати без оперативного втручання?
sky-labs• 14 мая 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Поставить и контролировать стопу. Это делается укреплением слабых и расслабление напряженных мышц.
Посмотрите как стоит стопа у вас - она завалена сводом в пол.
Поднимите свод, оденьте фиксатор, отводящий палец и со временем все встанет на место. Только так.
Даже прооперировав ’косточку’ свод останется заваленым.
автор ФруктЕщеТот • 14 мая 2023
Ответ дляsky-labs
Як віднімати?
Фіксатори і розпіоки я носила, але це не давало результут
автор ФруктЕщеТот • 14 мая 2023
*піднімати
sky-labs• 14 мая 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Як віднімати?
Мышцами и правильной постановкой стопы + фиксаторы и распорки (сами по себе они бесполезны).
Это ежедневная работа и постоянный контроль, даже походку нужно контролировать до тех пор пока тело запомнит.
Биомеханика...
автор ФруктЕщеТот • 14 мая 2023
Ответ дляsky-labs
Биомеханика...
Дякую