Шлях до зірок• 14 мая 2023
Відома Клініка продавала дітей закордон, ви бачили цей жах??
Я на дружину цього Фєськова, лікарку-гінеколога була підписана в інсті, така приємна жіночка, просто жах
Пам‘ятаю рекламу в харківському метро, вони постійно жінок шукали
ЯспАкойнаЯ• 14 мая 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вибачте, нащо злочинцям така кількість немовлят? Вони з ними що робити будуть?
Дешевше і простіше вивезти підлітків 16-18 років. Їх вже і на органи можна і куди завгодно, а головне морочитися не потрібно, чекаючи поки виростуть.
органы нужны и младенцам разного возраста.
Но там всех детей, кроме одного в США нашли.
Надеюсь, что с ним все в порядке.
Гостра на язик• 14 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
От тому в нормальних країнах сурогатне материнство і заборонене. Дуже тонка грань відділяє допоміжну репродуктивну технологію від торгівлі людьми. Я за те щоб заборонити це в принципі.
Да, я тоже. А ещё это сродни рабовладельчеству и эксплуатации.
Гостра на язик• 14 мая 2023
Ответ дляКривая спроса
Ничем. Кроме того, что однополые пары или одинокие люди получали возможность иметь своих биологических детей
Как однополая пара может иметь своих биологических детей таким образом? Там в любом случае одному из пары этот ребёнок чужой по крови.
Море_море_я_скучаю• 14 мая 2023
Ответ дляГостра на язик
тут в темах постійно хваляться, що не знаюсь чи від чоловіка, чи від коханця вагітність, приводять статистику, що третина чоловіків виховує не своїх дітей і навіть не здогадується про це - і нічого, рідна дитина по крові)))
СамавиховуюКота• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
А іноземна пара у себе в країні не хоче це провернути?? А не у українців ??
Я думаю діло в грошах,в Україні це буде набагато дешевше
Не будь КакСвета• 14 мая 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Когда я была маленькая мы жили в Приднестровье, мама рассказывала, что так был такой упадок финансовый, что люди велись на донорство почек, им рассказывали, что и одной хватит. Продавали свои органы за деньги.
Стрекоза любви• 14 мая 2023
Ответ дляразмахер
А такж що підверджень щодо того що дітей змовляли із злочинними намірами не знайдено
Дивіться, я читала статтю тиждень назад. Ознайомлена лише з думкою автора-журналіста. Детальніше цю тему не вивчала. Якщо дійсно, були проведені всі розслідування і зараз є результати всіх перевірок, які підтверджують невинуватість людей, то я справді рада. Але ми зараз в загальному говоримо про те, що вся ця процедура є квазізаконною, тому потрібне чітке регулювання зі сторони держави.
Ответ дляAnnaOst
В Україні закон чітко регламентує що послугою сурмами може скористатися тільки сімейна пара що не може мати дітей. А не самотній чоловік/жінка чи одностатева пара. А тут можеш купити собі повністю чужу дитину. Прекрасна можливість для педофілів наприклад.
Як ви собі уявляєте купвлю повністю чужої дитини?
Стрекоза любви• 14 мая 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Найпростіша сурогатна програма в Україні коштує біля 40 тис доларів. За ці гроші де-небудь в Бангладеш чи Пакистані можна вагон дітей набрати для донорства органів, вибачте за прямоту. Ніхто для цих чорних цілей не буде використовувати законні сурогатні програми, надто складно і економічно недоцільно.
Не потрібно вибачатися. Але видно, що ви не зовсім обізнані у всіх медичних аспектах. Думаю, не варто в даному ключі продовжувати цю тему, бо вона доволі чуттєва.
ЗдесяЯ• 14 мая 2023
Ответ дляШлях до зірок
Цього не знаю, новину сьогодні побачила в телеграмі
Просто в шоці, що лікарі творять
думаю що це суррогатні мами виношували і *продавали*
размахер• 14 мая 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Не факт, що всі діти були біологічні батьків, могли бути донорські клітини українок.
Якщо там дитина має спорідненість з одним з батьків, то ніхто не підкопається.
размахер• 14 мая 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ви мабуть статтю не читали. Чи усвідомлюєте ви, що доля деяких дітей невідома, після того, як їх народила сурмама? Чи цікавилися ви коли-небуть попитом на дитяче донорство органів?
А ви цікавилися?
размахер• 14 мая 2023
Ответ длямиссДавеча
Тут підсаджували зроблену із чужого матеріала дитину !!! Абсолютну чужу, як ви не розумієте ?
Де таке написано?
размахер• 14 мая 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
На те і розраховують автори подібних матеріалів. В Україні сурогатними програмами займаються більше 40 клінік. Це не торгівля немовлятами. Чіткого законодавства в нашій країні з цього приводу немає, послуги сурогатних матерів коштують недорого. От всі і користуються. Іноземцям вигідно, наші клініки на цьому заробляють. Нічого протизаконного, просто, можливо, трохи неетично і принизливо, що наші жінки вимушені підробляти ’інкубаторами’. Але ж комерційне сурогатне материнство не тільки в нашій країні дозволено, навіть в США, в деяких штатах.
Послуги сурматерів у нас коштують приблизно стільки ж як і в інших країнах де це дозволено, за виключенням США.
размахер• 14 мая 2023
Ответ дляНога на ногу
Для реального продажу оголошень не роблять. А виловлюють бідно вдягнених дівчат, в яких на платний аборт грошей немає, в лікарнях перед абортарієм.
А якщо навіть і передумає після пологів, то ніякі кошти в тисячах євро не втрачаються
ВАм таке пропонували?
размахер• 14 мая 2023
Ответ длямиссДавеча
Об этом ребёнке все знают, а тут у ребёнка ни родителей, ни прав ! Про него никто не знает, кроме заказчиков !
Недавно освещали историю ребёнка под заказ, который где-то на квартире родился с дцп, заказчики от него отказались, суррогатная подавно … сдали девочку в детский дом на содержание государства и медленную смерть ! Нормально ?
А коли таке стається при природному зачатті - це нормально?
Стрекоза любви• 14 мая 2023
Ответ дляразмахер
А ви цікавилися?
Офіційна статистика свідчить про те, що зі всього обігу торгівлею людьми, 28% становлять діти. Як на мене, цифра не мала.
размахер• 14 мая 2023
Ответ дляЗнову Я
Усыновить не вариант?
Какая разница между таким ребенком и рождённым суррогатной матерью, с чужого биоматериала ?
Про чужий матеріал де ви прочитали?
размахер• 14 мая 2023
Ответ дляГостра на язик
Зате другому - рідна.
размахер• 14 мая 2023
Ответ дляСтрекоза любви
І в яку ж ціну такі діти, що має сенс замовляти їх через сурогатне материнство за 60т євро?
Де ви взагалі берете таку ’офіційну’ статистику?
Стрекоза любви• 14 мая 2023
Ответ дляразмахер
Ось вам скрін по цінам у деяких країнах. Просто для порівняння. Ви якщо щось попередньо хочете донести, то все ж оперуйте хоч якимись фактами.
Стрекоза любви• 14 мая 2023
Ответ дляразмахер
Ось статистика від ЮНІСЕФ. В мене немає підстав їм не довіряти
размахер• 14 мая 2023
Ответ дляСтрекоза любви
дайте посилання
Шалена невинність• 14 мая 2023
Ответ дляLena-0282
Первый раз такое слышу. Какой кошмар(
Да больше верьте) детские органы на донорство не годятся) врач сказал.
миссДавеча• 14 мая 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
а коли рідні здають, то нормально? Буквално позавчора, якщо не помиляюсь, була тема, що народила хвору дитину і відмовилась, так хор стояв, що правильно зробила. До чого це фарисейство?
То, хор із тих, хто і своїми яйцеклітинами торгує …
миссДавеча• 14 мая 2023
Ответ дляразмахер
Ви розумієте, що таке ДЦП ?
До чого тут зачаття ?
размахер• 14 мая 2023
Ответ длямиссДавеча
Ви розумієте, що таке ДЦП ?
До чого тут зачаття ?
А до чого тут сурогатне материнство?) ДЦП стається виключно при СМ?
Дітей з ДЦП після природного запліднення не кидають в дитбудинках, ні?