Творю чудеса• 14 мая 2023

інвалідність мами і догляд за дитиною

Підкажіть будб ласка хто в темі.
Маю наступну ситуацію. Вже декілька років пухлина в тазу (неоперабельна, погано піддається хіміотерапії, досить великих розмірів, ефективного лікування на даний момент не існує), основна тактика була просто "спостереження".
Було то гірше, то краще, на роботу давно не ходжу, важко сидіти, важко ходити, ніяких фізичних навантажень.
пару років назад була невеличка позитивна динаміка, і лікар дав зелене світло вагітніти (мені за 30), звичайно під мій страх і ризик. Але Слава Богу вагітність і КР пройшли добре, дитині на даний момент 1,5 р. В основному всім доглядом займається чоловік. Я можу тільки посидіти і полежати з дитиною.
Останні півроку стало значно гірше, ходжу тільки по дому мінімум, сидіти макс 20-90 хв. Дитину ні підняти, ні ходити за нею не можу.
Тут в мене з"явився страх, що якщо чоловіка мобілізують, я не зможу сама доглядати дитину, а в гіршому випадку і себе.
Я думаю, чи реально оформити інвалідність собі і озвучити лікарям і комісії те що я вам тут написала, а саме що боюсь мобілізації чоловіка, бо догляд за дитиною майже повністю на ньому.
З приводу заробітку : і чоловік і я періодично виконуємо роботу на фрілансі, він вночі працює, коли дитина спить, я все менше спроможна, так як сидіти можу зовсім трохи.

Порадьте, з чого почати, і чи реальні мої думки з приводу цього всього?
Дуже вдячна.
автор Творю чудеса • 14 мая 2023
там по тексту помилка: сидіти можу макс 20-30хв

долой_лама• 14 мая 2023
Я вважаю, що Вам потрібно було вже давно оформити інвалідність, а чоловіка оформити по догляду за Вами. І не через мобілізацію, а через те, що Ви дійсно на побутовому рівні не взмозі щось робити.
Здоров´я Вам, сили, бережіть себе! ❤️
Ластовиння• 14 мая 2023
Шпиалізація, виписки ітеоретично можна. Але на МСЕК розказувати не про мобілізацію чоловіка, а про сидіти не можу, себе обслуговую частково, чоловік допомагає і т.д. причина для інвалідності - це не те, що у Вас є дитина, а те, чи Ви можете самостійно жити, обслуговувати себе, працювати і тд. Часом, даруйте, на скільки метрів від дому самі відійти
НашлаПерепискуМужа• 14 мая 2023
Я в тому не шарж нажаль. Це питання до лікарів і до приближена х до тих комісій. Але ви велика молодчина! Здоров´я вам!
автор Творю чудеса • 14 мая 2023
Ответ длядолой_лама
Здоров´я Вам, сили, бережіть себе! ❤️
мабуть звучить по дурному, але в мене мабуть синдром самозванця.Мені здається що з мене посміються і не повірять.

Я виглядаю нормально, як довести що мені важко, я можу вийти з авто і трохи пройтись, тягнучи ногу.
автор Творю чудеса • 14 мая 2023
Ответ дляЛастовиння
я давно далеко не ходжу, Їжджу на авто, але навіть сісти і вилізти з авто важко.
Теоретично я можу пройтись ну там приблизно 500 метрів, але важко і з болем, і чим більше ходжу тим гірший стан
НашлаПерепискуМужа• 14 мая 2023
А лікар що каже, онколог?
Ластовиння• 14 мая 2023
Ответ дляТворю чудеса
От якщо зберете виписки і тд, саме по це на МСЕК розказуйте
Пекельнi Борошна• 14 мая 2023
Якщо у вас онкологія, ви можете спокійно оформити собі інвалідність і про чоловіка можна взагалі не казати на комісії.

долой_лама• 14 мая 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Отож бо
Ясамаякрасивая)• 14 мая 2023
То у вас онкологія і немає групи інвалідності? То займіться оформленням.
Этожзвяздаяегообожаю• 14 мая 2023
Якщо ви почнете розказувати, що народили дитину і вам важко за нею доглядати,. що інвалідність вам потрібна для того,щоб чоловіка не мобілізували то вам її точно ніхто не дасть. Постане питання :’ для чого народжували?’. Інвалідність - це потреба в сторонній допомозі.
Такі питання обговорюють з лікуючим лікарем. До нього і зверніться.
автор Творю чудеса • 14 мая 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А лікар що каже, онколог?
це довга історія,
в мене нема нормального лікаря, хоча я на обліку в Інституті раку. Той що був звільнився, треба зараз знов їхати до нового когось. Хвороба рідкісна, крім НІр про неї лікарі не в курсі (живу в іншій області).
Була там в останнє до вагітності, потім вагітність, народження дитини, а потім війна, якось лишній раз можливості їхати в Київ не було (сама далека поїздка для мене теж випробування) треба зараз знов їхати
автор Творю чудеса • 14 мая 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
це проміжна пухлина, має одночасно ознаки доброякісної і злоякісної.
Також мені завжди було супер важко психологічно прийняти хворобу, що я хвора чи інвалід, ненавиджу бути жертвою чи слабкою, це таркани я це усвідомлюю. Але це причина чому раніше не думала про інвалідність
автор Творю чудеса • 14 мая 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
питання ’для чого народжувати’ - нічого не вирішить, дитина вже є.
Ясамаякрасивая)• 14 мая 2023
Ответ дляТворю чудеса
Ви ж самі бачите, зараз інші обставини, оформлюйте.
Ластовиння• 14 мая 2023
Ответ дляТворю чудеса
це довга історія,
Виписки про попередні шпиталізації, оьстеження, все є? Сходіть поки до сімейника, щоб було кілька звернень... Потім все ж доведеться до онколога, бо там треба буде і від нього виписка спеціальної форми, але головне, щоб був діагноз, більшість паперів на МСЕК го ує сімейний. З вам притягти купу папірців про лікування, діагностику та ін, усе поксерити в кількох екземплярах. І, як розказували вище, не про чоловіка та дитину, а про свій стан і портребу в допомозі Вам говоріть
автор Творю чудеса • 14 мая 2023
Ответ дляЛастовиння
я зрозуміла, дякую.
Ніколи шпиталізацій не було, тільки біопсія та безліч МРТ
НашлаПерепискуМужа• 14 мая 2023
Ви з іншої області, можна через обласну лікарню, там всі настільки купуються.. вибачте наболіло. Але у вашому випадку це гарно, дадуть потрібний висновок

Ластовиння• 14 мая 2023
Ответ дляТворю чудеса
я зрозуміла, дякую.
А хімії як крапали?
автор Творю чудеса • 14 мая 2023
Ответ дляЛастовиння
А хімії як крапали?
Хіміотерапій не було, пухлина мала помірне збільшення, і лікар обрав тактику спостереження, тим більше що немає ефектиних препаратів на даний момент
Этожзвяздаяегообожаю• 14 мая 2023
Ответ дляТворю чудеса
Ви не знаєте,які мегери можуть сидіти в МСЕК. Тому треба говорити по суті.
автор Творю чудеса • 14 мая 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
вибачте, що означає ’гарно’?
автор Творю чудеса • 14 мая 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
здогадуюсь, тому ніколи не спішила в ці інстанції((
НашлаПерепискуМужа• 14 мая 2023
Ответ дляТворю чудеса
вибачте, що означає ’гарно’?
Гарно що за відносно невеликі гроші вам дадуть той висновок що потрібно для мсек, при мені відбувалась така транзакція ніхто навіть не стісняється. Сорі якщо це вам не потрібна інфа, то просто забудьте.
Ластовиння• 14 мая 2023
Ответ дляТворю чудеса
Тоді таки треба знову до онколога, щоб були якісь свіжі звернення і висновки
автор Творю чудеса • 14 мая 2023
Ответ дляЛастовиння
звичайно
Ластовиння• 14 мая 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ну, не знаю, в якому саме відділенні та якої області онкодиспансеру Ваш досвід. Ми в гематології Київського обласного нікому не платили. Правда, стадія була серйозна, але ні за консультації, ні за виписки, ні за оцю довідку на МСЕК. Правда, сам МСЕК був виїзний уже в області. Декілька років тому
автор Творю чудеса • 14 мая 2023
Ответ длядолой_лама
Здоров´я Вам, сили, бережіть себе! ❤️
дякую вам!
Я таке знаю• 14 мая 2023
Авторе, буде важко, але вам потрібно оформити інвалідність. В мене нещодавно родичка отримала інвалідність, нічого нікому не платила, хоча натякали. Відправляли на різні комісії, в обличчя сміялися і казали, що з таким діагнозом нічого не буде, але в кінці-кінців дали інвалідність. Успіхів вам і міцного здоров´я