Кринжова баба• 14 мая 2023

Батьки чоловіка переїжджають до нас. Що робити?

Батьки чоловіка з Херсона, приїхали до Києва та живуть поки у своєї доньки, сестри мого чоловіка. Зараз постало питання,що власниця квартири не хоче, щоб вони там жили,бо вона здає квартиру тільки сестрі ( теж якась дивна історія). І тут мій чоловік каже,а нехай в нас живуть! В нас свій будинок і є кімната вільна,але в стані після будівельників,тобто зовсім пуста і навіть ламінату немає на підлозі. Я трохи прифігєла,бо не розраховувала жити з батьками його. Я сиджу в декреті, тому постійно вдома,а вони похилого віку і також будуть сидіти вдома. Мені складно уявити як я буду цілими днями з чужими людьми. До речі, чоловік категорично проти знімати їм окрему квартиру. Дівчата, що робити? Я може якась неправильна,але не хочу жити ще з кимось.
Менее Более• 14 мая 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Якби жила в однушці, відповіді були б такі самі.
Нет

Єдина Країна• 14 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Троюродная тетка это не родители мужа, не фантазируйте
да какая разница степень родства?))
если для вас это чужой человек, как и вы для них.
Для драки• 14 мая 2023
Ответ дляМаруська Му
А отдельную квартиру снять не вариант? Только назад под ракеты?
Так может нет у мужа ее лишних денег на съем, а на пенсию много не снимешь.
ГороховаЯ• 14 мая 2023
Ответ дляOks_kis
Договариваться нужно на берегу, чтобы не было потом нежданчиков и сюрпризов в виде скандалов, обид и молчания
Конечно нужно озвучивать правила общежития на семейном собрании. И сразу озвучивать если они будут нарушатся.
Менее Более• 14 мая 2023
Ответ дляГороховаЯ
Так я на вашей стороне поддержала тему что это полная чушь, хотя может вы тоже как-то помешали сексу автора, например расстроились её своим постом)))
Удалено администрацией...
Менее Более• 14 мая 2023
Ответ дляNadine23
Так, оце я і намагаюсь чоловіку донести. Що війна може затягнутися і треба розуміти,що тоді робити.
Удалено администрацией...
Менее Более• 14 мая 2023
Ответ дляЄдина Країна
да какая разница степень родства?))
Действительно
Какая разница
Кондуктор троллейбуса• 14 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Удалено администрацией...
Напишіть номер коментаря, де автор пропонує батькам їхати в Херсон?
Єдина Країна• 14 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Удалено администрацией...
у вас что-то личное?
вас невестка не приютила?)

Знову Я• 14 мая 2023
Так что бы они жили вам надо сделать ремонт еще в комнате, там же ничего нет… это время и деньги.
За этот период времени пока будет идти ремонт, предложите мужу 1. Снять им квартиру ( думаете, родители захотят жить с кричащим ребенком?)
2. Преложить мужу помочь снять квартиру больше для сестры, что бы там были и родители.
Надо искать компромиссы, вы же в браке, надо уметь/учиться говорить и договариваться. Надо уметь/учиться доносить свои мысли и чувства, а так же оговаривать последствия тех или иных решений.
У вас все получится, говорите с мужем, он же не посторонний вам человек
Свій варік• 14 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Автор не в однушке с мужем, да?
Дом и свободная комната
Поэтому к чему страдания?
Ви не повірите, но таке буває, що люди все життя привикли жити у комфорті. В мене будинок великий, всі помістяться, але у гості на 2-4 дня максімум, у скрутному становищі мінімум місяць. Хто привик оравою жити все життя, тому може і нічого страшного. В мене свекруха перлася в гості завжди на місяць, і я завжди її селили в свою однокімнатну кватиру. Мега комфортну з купою їжі, і чоловік її привозив удень до нас, коли вона бажала, але спати обратно. Не хочу, щоб вона своє сюрло у нашу родину сунула. Ображалась вона і кричала, але я в домі жити не дала. Пофіг на її недовольство , то моє і точка. Вона в свій час мене ображала, чуть не розлучила нас..то пішла вона зі своїми образами лісом.
Менее Более• 14 мая 2023
Ответ дляЄдина Країна
у вас что-то личное?
вас невестка не приютила?)
У меня никогда не будет невестки. Увы
Летала_НаМетле• 14 мая 2023
Ответ дляNadine23
Якщо війна може затягнутися, то раціональніше не розкидатися грошима на аренду
Ви впевнені, що рівень заробітку буде постійно високим?
Ви ж пас, правильно?
Свій варік• 14 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Удалено администрацией...
А а мирное время надо?)
Oks_kis• 14 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Удалено администрацией...
А что всем так секс этот дался?

У автора своя семья, за которую она переживает и волнуется. И видит потенциальные риски.
Бегущаяпо• 14 мая 2023
Ответ для90x60x90
Родные кому,мужу?
Родные мужа, родные жене.
Менее Более• 14 мая 2023
Ответ дляСвій варік
Ну беситься с жиру, когда родителям негде жить, могут не многие.
Большинство все ж нормальных и адекватных
АБВГДейка• 14 мая 2023
Ответ дляNadine23
Пожити якийсь час,то ок. Я хочу конкретно розуміти скільки це. Бо жити з батьками я не збиралась, коли ми будинок будували.
Не слухайте нікого, ви маєете повне право на емоції і почуття. Усі люди різні, хтось вас розуміє, а хтось засуджує і ображає, наче після цього ви свекрів до них відправите.
Спілкуйтесь з чоловіком. Нажаль, ніхто не скаже коли в Херсоні буде безпечно. І свекри можуть бути найтихішими і наймилішими людьми, але якщо є можливість жити окремо - краще нею скористатись. Необов‘язково жити разом, щоб допомогати батькам. І тим більше батьки не повинні стати причиною конфліктів. Найкращий варіант зняти їм квартиру недалеко від вас, запрошувати в гості і до них ходити, пригощати вечерею… Але якщо не готові разом жити - ви й не повинні і це нормально. Ви ж не під обстріли їх виганяєте. Я, наприклад, краще б на зйомі жила чим у родині своїх дорослих дітей.
ГороховаЯ• 14 мая 2023
Ответ дляNadine23
Чого ви мене ображаєте? Я не можу оплатити оренду, бо в декреті.
))) а мужу сможет содержать вас, доделывать ремонт и снимать нормальное жилье родителям? Надеюсь вы не рассчитываете их в барак поселить? Потянет?

Oks_kis• 14 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Для автора это одно и тоже.
В любом случае - незнакомые люди, которые могут влиять на ее семью, что хуже, чем троюродная тетка
Менее Более• 14 мая 2023
Ответ дляOks_kis
А что всем так секс этот дался?

Какие риски?
Автор переживает только за секс
Ей все равно где и как будут жить свекры, это для нее чужие людишки
Куплю орехи• 14 мая 2023
Отличный вариант для всех- снять квартиру. И родителям должно быть хорошо и Вам не напряжно. Не понимаю Вашего мужа.
кураГАЛЯ• 14 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Какие риски?
Автор переживает только за секс
Для меня тоже чужие.
автор Nadine23 • 14 мая 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я вже питала, не кажуть. Не можна і все тут.
В мене немає грошей, а чоловік каже,що це буде негарно виглядати,що ми батьків не хочемо до себе взяти.
Менее Более• 14 мая 2023
Ответ дляOks_kis
Для автора это одно и тоже.
Так это родители мужа, в данном случае, автор чужая для мужа, родителей мужа
ГороховаЯ• 14 мая 2023
Ответ дляСвій варік
А при чем тут вы со своей свекровью к Автора, она не писала что её ображали, у неё даже конкретных претензий нет, просто не хочу, и денег на съем тоже нет))) секс , правда, есть))
Менее Более• 14 мая 2023
Ответ дляГороховаЯ
Удалено администрацией...
Летала_НаМетле• 14 мая 2023
Ответ дляNadine23
Ви, як будинок будували, то про війну думали? Не розумієте, що свекри теж не планували лишитися без житла на старості?
Блін, так в Німеччину іх відправте
Там хвости наших людей до себе заселяють
А потім тут купа тем, які хороші європейці і які наші 👎
Oks_kis• 14 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Какие риски?
Автор переживает только за секс
Это вы сейчас придумали
В каком комментарии указано

1. Что автору важен ТОЛЬКО секс
2 что автору ВСЕ РАВНО где и как будут жить свекры?
автор Nadine23 • 14 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Удалено администрацией...
Краще оплатіть квартиру свекрам!