Кринжова баба• 14 мая 2023
Батьки чоловіка переїжджають до нас. Що робити?
Батьки чоловіка з Херсона, приїхали до Києва та живуть поки у своєї доньки, сестри мого чоловіка. Зараз постало питання,що власниця квартири не хоче, щоб вони там жили,бо вона здає квартиру тільки сестрі ( теж якась дивна історія). І тут мій чоловік каже,а нехай в нас живуть! В нас свій будинок і є кімната вільна,але в стані після будівельників,тобто зовсім пуста і навіть ламінату немає на підлозі. Я трохи прифігєла,бо не розраховувала жити з батьками його. Я сиджу в декреті, тому постійно вдома,а вони похилого віку і також будуть сидіти вдома. Мені складно уявити як я буду цілими днями з чужими людьми. До речі, чоловік категорично проти знімати їм окрему квартиру. Дівчата, що робити? Я може якась неправильна,але не хочу жити ще з кимось.
Єдина Країна• 14 мая 2023
Ответ дляГороховаЯ
))) а родители автора просто так приехали из Херсона, они вообще никто сыну, раз у сына появилась Автор. Автору можно выйти из декрета, содержать семью, а муж будет сидеть с ребёнком, все в плюсе, Автор добытчик, не видит днями свекровь, одни плюсы...
а ребенок - это разменная монета или средство мести?
Ну можно его еще будить по ночам, чтобы он кричал и спать не давал свекрам и мужу)) че уж там))
ГороховаЯ• 14 мая 2023
Ответ дляNadine23
От вам мій секс спокою не дає. Я написала так як є. А ви тут намагаєтесь мене принизити.
Что вы написали, я вам несколько раз задала вопрос почему вашему сексу не мешает ребёнок, но очень будет мешать свекры? Ответ будет?
Знаю бакси• 14 мая 2023
Автор, только съем квартиры.
Переругаетесь все через неделю.
Пишу,так как через это прошла.
И это я и моя семья ещё жила вместе с моей мамой и братом.
Я просто не представляю как бы мы жили если бы приехали свекры!!Мы переселенцы,жили все вместе в квартире,я чуть с ума не сошла их всех кормить,убирать и т.п..
Вот посмотрите,они как приедут,будут чувствовать себя в гостях.Муж на работе,а Вы будете как домработница.
У Вас ещё ребенок маленький,это очень тяжело.
Разговаривайте с мужем..
Мужикам проще,не ему с ними целый день быть и их обслуживать!!
Переругаетесь все через неделю.
Пишу,так как через это прошла.
Разговаривайте с мужем..
Ответ дляВолодарка мрій
донесіть чоловіку,що у вас 5 місячна дитина...,ви ж годуєте самі? то від стресу пропаде молоко,а дитина буде погано розвиваться,коли ви на нервах... Гарний вихід -допомогти сестрі знати двокімнатну квартиру..,щоб була кімната для батьків. Бо,як ви пишете-самі вони ’бояться’,то будуть послійно з вами особисто сидіти в кімнаті, це ж чокнутись можна.
Я,якщо чесно, думаю,що і сестрі вони набридли. Бо вона сама в нас питала коли ми батьків заберемо.
Секретница• 14 мая 2023
Ответ дляNadine23
Пожити якийсь час,то ок. Я хочу конкретно розуміти скільки це. Бо жити з батьками я не збиралась, коли ми будинок будували.
А если им некуда будет вернуться?
Сейчас никто не может знать как развернётся жизнь.
Научительница• 14 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Так, чужі. Бо вони жили в іншому місті. Я з ними бачилася раз на рік.
і хто вам винен, що ви не соїзволили з ними більше бачитись?
Кондуктор троллейбуса• 14 мая 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Автор, только съем квартиры.
Переругаетесь все через неделю.
Пишу,так как через это прошла.
Разговаривайте с мужем..
Переругаетесь все через неделю.
Пишу,так как через это прошла.
Разговаривайте с мужем..
Зараз вам розкажуть, яка ви егоїстка. Всі терплять і вам потрібно було.
Секретница• 14 мая 2023
Ответ дляNadine23
Уверяю Вас ! Не фонтазируйте, хозяевами могут быть против.
Єдина Країна• 14 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Удалено администрацией...
аа..ясно, вам приходится ужиматься, а тут кто-то посмел сделать так, как вы не можете))
отсюда столько агрессии с вашей стороны.
очень предсказуемо.
Вы завидуете автору в том, что она позволяет себе то, что вы себе запретили или вам запретили и вынудили относиться с пониманием.
очень предсказуемо.
НеВРотик• 14 мая 2023
Если Вам все равно ремонтировать ту комнату то сделайте родителям туда отдельный вход, мини-кухню и туалет. Будет у вас такой смарт для гостей на будущее.
Второй вариант, говорите, что комната не пригодна для жилья, а ремонт сейчас делать никак, у ребенка или у вас аллергия на стройматериалы и снимаете им жилье.
Третий вариант:говорите что эта комната - детская и уже занята и снимаете им жилье.
Научительница• 14 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Але ж я не можу їх заставити сидіти весь час в кімнаті. А інтимне життя з чоловіком? Його батьки взагалі нікуди не ходять.
Удалено администрацией...
ГороховаЯ• 14 мая 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А ви теж в сім´ї без права голосу і в декреті не були, бо чоловіка нормального поряд не було? Шкода вас, але не всі ж мають жити погано, бо ви так живете. В ситуації автора є багато варіантів, які влаштують всіх, і її теж.
))) ничего не поняла, нормальный муж это который делает молча что сказала жена? Какая у вас с автором удобная фантазия)) нормальные люди ищут компромисс, а не сильно нормальные считают что их слово истина в последней инсталляции)) надеюсь у вас сын, и вы забудете про его существование, что бы никому образом не травмировать нормальную жену
Папобус• 14 мая 2023
Пустить , конечно. А потом предложить снять им квартиру на пару с сестрой оплачивать. Думаю бытовая нюансы будут, и вам муж сам захочет их отселить
Летала_НаМетле• 14 мая 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не всі терплять
Деяким вистачає розуму домовлятися, вибудовувати кордони і співіснувати цивілізовано
Все ж від людей залежить
Королева Сарказма• 14 мая 2023
Наполягати на окремій квартирі. Або він сідає з дитиною а ви виходите на роботу. І він з батьками і дитиною сам. Бистро їм зніме квартиру
Знаю бакси• 14 мая 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Те кто напишут,что эгоистка --просто не жили со своими родственниками!!
А диванных экспертов тут куча!!
Я не обращаю внимания..
Я через это прошла,я пожить ещё хочу.
А диванных экспертов тут куча!!
Я не обращаю внимания..
Я через это прошла,я пожить ещё хочу.
Летала_НаМетле• 14 мая 2023
Ответ дляNadine23
Я з чоловіком це обговорювала. Написала сюди,щоб мені підказали якісь ще варіанти.
Вам норм підказали
Ви - на роботу
Чоловік в декрет і з батьки з ним поруч
Ви - на роботу
Чоловік в декрет і з батьки з ним поруч
Летала_НаМетле• 14 мая 2023
Ответ дляNadine23
Я щиро не розумію,що я такого написала? Я не відправляю батьків до Херсона! Я хочу знайти такий варіант,щоб усім було комфортно.
Ви лише для себе комфорту шукаєте
Не лукавте
Люблю пиво• 14 мая 2023
Авторе, скільки б ви не вклали в будинок, справа не в тому. Просто ваш чоловік дивиться на ситуацію зі своєї сторони- це його батьки, як їм не запропонувати прихисток у важкій ситуації. А ви дивитесь зі своєї сторони, що для вас це чужі люди і ще й постійно разом, це буде важко. Тому чоловікові слід піти вам на поступку і зняти квартиру батькам десь недалеко від вашого дому. Бо якось дивно, що він приймає рішення без вашого слова та ігнорує ваше бачення.
Научительница• 14 мая 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Я чомусь тому дописувачу зовсім не дивуюсь)))
Єдина Країна• 14 мая 2023
Ответ дляKosulia15
Автор, у вас сын или дочь?
Представьте, что вам ваш ребёнок не помог, когда нужна была помощь.
что значит не помог?
автор предложила арендовать жилье.
А вы представьте, что из-за вас разрушится семья вашего ребенка и вашего внука?
Тут вообще не в помощи дело, а в том, что муж боится, как это будет выглядеть.
Самих свекров вообще никто не спросил, может им самим все эти дети-внуки уже надоели и они хотят покоя.
автор предложила арендовать жилье.