Natali-let• 16 мая 2023

Хто приймав дулоксетин?

Як заходили як сходили чи прикривали на початку? Назначений для розслаблення м´язів обличчя.
НаташаМилаша• 16 мая 2023
Він при тривожності, панічках…
Якщо у вас з цим повʼязане напруження мʼязів…?)
Я приймала 3 міс, спати не могла з ним, реально було безсоння, перестала. Що з ним, що без тривожність однакова.
До речі його важко знайти, є Симода- аналог

Emeriez• 16 мая 2023
Я приймаю зараз. Аналогічно з попереднім коментарем. Безсоння жахливе, тремор, мурахи по шкірі почалися. Приймаю 1.5 місяця, змін не відчуваю.
На початку прикривалася гідазепамом при потребі. Як сходити страшно подумати, бо пю сімоду, а там капсули по 30 і 60 мг дозування.
НаташаМилаша• 16 мая 2023
Ответ дляEmeriez
Через день пийте два тижні, як будете сходити, а потім тиждень- раз на два дні.
Я сходила , ніяких проблем не було, за те спати стала краще
Emeriez• 17 мая 2023
Ответ дляНаташаМилаша
Дякую за пораду.
А ви просто кинули чи на щось інше перейшли?
І раз на два дні то ж через день і виходить чи я вас не так зрозуміла?
НаташаМилаша• 17 мая 2023
Ответ дляEmeriez
Дякую за пораду.
Так, я мала на увазі 1табл, на 3 дні потім, десь тиждень-два.
А я просто кинула їх, пила 3.5 міс. Чесно, було шкода 500грн викидати в міс))
Але мені лікар так і призначала на 3-4 міс.
Відверто скажу, ніякого «відвикання» не відчула.
Потрібно себе налаштувати на те, що спасіння не в таблетках і без них буде НЕ гірше точно.
Всього вам найкращого
Emeriez• 17 мая 2023
Ответ дляНаташаМилаша
Всього вам найкращого
Та в тому то і справа, хотілося, щоб стало легше, але тіки шкодую, що взагалі почала.
Дякую за поради. Здоров´я вам!
автор Natali-let • 18 мая 2023
Ответ дляНаташаМилаша
Всього вам найкращого
А в якій дозі пили? Хочу спробувати, може хоч сон наладиться. Ви заходили на препарат без прикриття? Не було побічок?