Намакушка• 16 мая 2023

Жінка, яка на собі економить. Це що означає?

По яких критеріях це оцінюється?
Або що входить в список розтрат жінки, яка на собі НЕ економить?
Помаранчова душа• 16 мая 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Средств вообще ни на что не хватает но стрижка покраска ногти ресницы иногда обновка позволяю. И то .... короче доход небольшой ...и хотелки свои приходится засовывать в одно место (
Какой у вас доход, если не секрет?

Благоуханочка• 16 мая 2023
Ничего дурного, кроме того, что покупаю $ себе на машину.
Спортклуб, косметолог при этом не отменяются, а покупаются выгоднее
автор Намакушка • 16 мая 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
А я от манікюр сама і фарбуюся сама)
Економлю також)
А ще воскова епіляція також сама.
І нагребла купу масок професійних, щоб не платити за них по 150-350 грн за процедуру у косметолога.
О, якщо так покопатися в собі, то є, є..
Потребую апгрейду• 16 мая 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Какой у вас доход, если не секрет?
На семью из 3х человек 25
Помаранчова душа• 16 мая 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
На семью из 3х человек 25
Тогда вы на себе явно не экономите) а мне жалко денег на маникюры , стрижки и т.д.
Виннипуховна• 16 мая 2023
Ответ дляЗасомневаю
Не купляє свої хотєлкі.
Це каже о низької самооцінці.
Або про відсутність можливості, або інші пріоритети.
Потребую апгрейду• 16 мая 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Ну надо ж выглядеть прилично. Одно время тоже сама красилась но это не то. А стрижка всеравно раз в месяц. Одежда редко. Остальное на ребёнка и еду
euhunter• 16 мая 2023
Это женщина, которая отказывает себе в здоровье. Не уделяет средства и время на регулярный медицинский контроль, вынуждена вести нездоровый образ жизни - недостаточно спит, мало физической активности, несбалансированное питание. Не уделяет внимание своему психическому и ментальному здоровью. И сколько бы она не вкладывалась в эстетические украшательства - сразу видно, что она нищенка.
Красота неземная• 16 мая 2023
Помешались все на этой ’любви к себе’ в виде ногтей, ресниц, помад и прочей мишуры. Это совсем другое

Виннипуховна• 16 мая 2023
Ответ дляНамакушка
Буває відчуття провини якщо імпульсивно купила фігню.
А якщо классну річ, то ніколи.
Але якщо дурницю,то так, неприємне відчуття. Стараюся обдумувати покупки, подумати, не брати одразу нічого. Переночувати з думкою))
Це я все життя економила, а вже рік, як зірвалася з цепу, хочу - купую. Хрча потім часто провину відчуваю.
Свідок Перемоги• 16 мая 2023
Ответ дляЗасомневаю
Не купляє свої хотєлкі.
Це каже о низької самооцінці.
угу, це Ви дітям скажіть, які хочуть їсти, їм треба одяг та ін

не забувайте, що у країні війна, й коли у вас є діти, то спершу ви все їм купляєте, а вже потім ваші ’хотєлки’, до самооцінки це не має відношення, бо як мати ви маєте обов’язки перед дітьми
КротоТо• 16 мая 2023
Я себе люблю - купила дачу в горах. Все інше другорядне. Каву п´ю з таким видом.
автор Намакушка • 16 мая 2023
Ответ дляeuhunter
Ой, це болюча тема. Пішла я два роки тому на чекап організму. Це з січня була така ціль.
Я слідкую за здоров‘ям, сплю та харчуюся добре, за зубами слідкую. То ж думала що я так пройдуся по лікарях і всі скажуть здорова, а я така молодець собі галочки поставлю і такий буде классний старт року.
А на ділі: лікувати зуби весь верхній ряд, кісти в грудях, яєчниках, вузол щитоподібної, жовчний, білірубіни, холестерин.. і тут я вирішила більше нікуди не йти.
Це лікую і все.
От жила собі спокійно, ні, блін, послухала якогось блогера йти чекап робити)))
автор Намакушка • 16 мая 2023
Ответ дляКротоТо
Обалдіти!!!!…
Це ви сфоткали?
Це щось нереальне 😍
КротоТо• 16 мая 2023
Ответ дляНамакушка
Обалдіти!!!!…
Це ви сфоткали?
Це щось нереальне 😍
Так, давно мріяла.
Электричка• 16 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Це оцінює сама жінка,виходячи із власних бажань і пріоритетів. Якщо вони співпадають, то вона не економить, якщо не співпадають- економить.
Ніякого переліку того, що має придбати кожна жінка, не існує. Він індивідуальний завжди
100% згодна!
Электричка• 16 мая 2023
Ответ дляНамакушка
А якщо я купила помаду, але чекала -30 на сефорі, бо помада без знижки 1800?
це оптимізація витрат.
автор Намакушка • 16 мая 2023
Ответ дляСвідок Перемоги

Це так..
Але пам‘ятаю як в 90х мама купувала мені шоколадку і коли я її пригощала, вона казала «я не хочу, їж сама»
😢 це так сумно..(
Я б пригощалася, бо себе я також люблю)
Треба в будь якій ситуації щось трошки собі виділити. Бо є мами з перекосом, дітям картерс чи айфон, а сама в куртці якій 10 років.
Моя думка, ми віддаємо дітям не тільки те що купуємо, а ще і приклад як жити.
То ж, я вважаю, треба бути для дитини прикладом мами, яка не обділяє себе. Бо дитина цю модель вбирає в себе. Потім буде сама ходити в куртці якій 10 років.
Але я не осуджую, просто думки
Виннипуховна• 16 мая 2023
Ответ дляНамакушка
Я спочатку купила мініатюрку, зрозуміла що помада мені личить як жодна інша і вже тоді купила повноформат.
Мені вистачає однієї помади, не треба 10)
А потім в інсті побачила за 850 чи 950, а я купила зі знижкою за 1200 і трохи жаба придушила, але думаю «нехай..»
Тобто я таки трохи жлобиха
Та всі ми жлобихи такі. Я купила сукню за 1200, а через 2 тижні вона 800, теж жабка придушила.

Электричка• 16 мая 2023
Ответ дляКротоТо
ООО, казковий краєвид!!
І вам вдається звідти уїзжати? !!
КучМала• 16 мая 2023
Ответ дляЗасомневаю
Не купляє свої хотєлкі.
Це каже о низької самооцінці.
це каже про реальність життя, в якому вона живе
Виннипуховна• 16 мая 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Нічого з цього не роблю - фарбую коси вдома (чоловік), раз в 3-6 місяців кінчики підрізаю. Але одяг, взуття, аксесуари купую часто останнім часом.
Юсия• 16 мая 2023
Ответ дляЗасомневаю
Не купляє свої хотєлкі.
Це каже о низької самооцінці.
Я бы добавила, хотелки по своим средствам не покупает)
Потому что хотеть можно много, но реально надо оценивать, протянешь/ потянет ( кто содержит) или нет.
Мой завтрак• 16 мая 2023
Ответ дляПомаранчова душа
А Вы при каком доходе жалеете? Я вот тоже себе все жалею, но доход 28 тысяч на 4, поэтому считаю, что просто нет возможности позволять. Хотя вот в дом постоянно что-то стараюсь купить.
Помаранчова душа• 16 мая 2023
Ответ дляМой завтрак
50+, моя ЗП 20-30, нас 3,5 (старший ребенок наполовину на самообеспечении)
Виннипуховна• 16 мая 2023
Ответ дляeuhunter
Вам спати останні ночі вдається? Я от як какашечка від сну розірваного. Я злидарка?
Мой завтрак• 16 мая 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Хм, тогда я Вас не понимаю.) зато убедилась в том, что я Не жалею, я просто нищеброд.
euhunter• 16 мая 2023
Ответ дляВиннипуховна
Это временно. Как и депривация сна при младенце. Он женщине в этих ситуациях ничего не зависит, это выживание.
Красота неземная• 16 мая 2023
Ответ дляВиннипуховна
Ну, да. Не уделяете внимание своему психическому и ментальному здоровью.
Гигиенишвили• 16 мая 2023
Ответ дляДобривечир
)) Как думаете, это вынужденная позиция или ей доставляет удовольствие колбасировать мужа на последние сэкономленные?)))
Возможно и второй вариант)
И вообще колбаса вредная по сути... Поэтому лучше потратить на хотелку для себя))