Penelopka• 16 мая 2023

Що робити після екзамену Б1, якщо у вересні повертаюсь в Україну

На днях повинен прийти результат Б1. Мене вже визивали з Джобцентру, я сказала, що хочу далі вчити Б2. Але вони кажуть, що можна вже паралельно і працювати, сказали перекласти диплом. В мене оренда квартири до вересня і потім я хочу з дитиною повернутись в Україну до чоловіка. Це відверто їм я сказати не можу... але і сенсу починати тут працювати теж не бачу. У дитини 2 школи (без мене не справляється), та і в мене буде язикова школа - то не так просто... Як можна ще потягнути час, щоб не працювати? Чи всі, хто відвідують Б2 повинні вже працювати?
double-mama• 16 мая 2023
Автор, пока вы не купили обратный билет продолжайте учиться и работать,чтоб потом не кусать локти,что упустили время. И да, знания и опыт за плечами не носить и они всегда будут полезны.
А школьный год уже подошёл к финалу
иркин• 16 мая 2023
Поки ви будете шукати роботу, то й вересень настане, пливіть за течією. А ви що, так вже добре вивчили мову, що впевнені, що Б1 отримаєте?
Сланочка• 16 мая 2023
Де ви таке чули про «всі повинні». Ви взагалі можете зареєструватись на В2 та ще довго чекати місце наприклад. В нас найближчий запис на вересень на В2 наприклад
автор Penelopka • 16 мая 2023
Ответ дляиркин
Так, впевнена, екзамен був не важкий. Але це не значить, що у житті я вже можу нормально спілкуватися)))
иркин• 16 мая 2023
Ответ дляPenelopka
Прикольно.
А джоб просить перекласти диплом за ваші кошти чи за його?
автор Penelopka • 16 мая 2023
Ответ дляиркин
Прикольно.
Сказали, що компенсують витрати
Parasolechcka• 16 мая 2023
автор якщо ви підписуєтесь на Б2 та переклад диплому за кошт Джобцентру треба добре подумати, по там є підпис: зобовязуюсь знайти роботу з оплатою всіх опдатків , тобто не мініджоб..
иркин• 16 мая 2023
Ответ дляPenelopka
Сказали, що компенсують витрати
Ну тоді ще місяць на переклад, хай буде.
Parasolechcka• 16 мая 2023
Ну і просто по людьскі стільки людей у найближчі роки не зможуть на В2 потрапти через відсутність місць, бо там замовлення в декілька разів менше ніж на В1, а вам просто пересидіти і втекти..а для когось шанс налагодити життя.
E-ducate• 16 мая 2023
У мене знайома, у схожий ситуації, планує завалити екзамен, щоб ще раз пройти Б1
Натусик_13• 16 мая 2023
Автор, ситуація як у Вас, мене сьогодні визивали, сказали перекладають диплом і навіть є компанія,яка може мене взяти на роботу. Все начеб то супер, але в одну сторону добиратися півтори години двома автобусами і в кінці літа додому
LudaSHS• 16 мая 2023
Ответ дляE-ducate
ото рецепты. чего только нет
Свята• 16 мая 2023
Є вихід: змінити країну перебування
E-ducate• 16 мая 2023
Ответ дляНатусик_13
Це часта практика у Німеччині, третина моїх колег з офісу у Кельні мешкають у Дюсельдорфі, кілька у Дортмунді
СhanelKa• 16 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
ото рецепты. чего только нет
Ви будете сміятись )
Я вчора завалила данський модуль
DU 3.2 спецом
У другому блоці не відповіла на 3 питання
А дозволяється 2 помилки
Тільки, щоб залишитись в тій групі, і щоб не перевели в іншу ( тільки через викладача бо в моїй вона класна, а в іншій там нудно і спати тільки)
І таке буває 😏
Але мені той модуль ні на що не впливає зараз
LudaSHS• 16 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Ви будете сміятись )
Я вчора завалила данський модуль
DU 3.2 спецом
А дозволяється 2 помилки
І таке буває 😏
’Крутятся, как могут’
СhanelKa• 16 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
’Крутятся, как могут’
Українці всюди не пропадуть 😂
LudaSHS• 16 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Українці всюди не пропадуть 😂
И не сомневалась ви їх в двері, вони у вікно
YuLs19• 16 мая 2023
Ответ дляParasolechcka
Ого, я не знала, я дійсно за легалізацію та переклад дипломів підписувала папір,проте мені сказали що то згода на обробку данних.Я зараз тільки навчаюсь на В1, переводити дипломи запропонували ще на 1шій зустрічі в Джоб центрі,як тільки приїхала
YuLs19• 16 мая 2023
А по темі Вы ж можете сказати що шукаєте і робити вигляд. Проте згодна з дівчинкою,що выше радила.Досвід за плечима не носити і краще спробувати, я не знаю як складеться життя далі,проте як на мене досвід роботи заграницею буде тільки плюсом
автор Penelopka • 16 мая 2023
Ответ дляParasolechcka
так, а якщо я кину курс і поїду додому, як же я зможу працювати... чи мені потрібно бути повернути кошти?
Goldig• 16 мая 2023
Ответ дляPenelopka
Сказали, що компенсують витрати
Так а зачем это делать если планов нет в Германии?
Goldig• 16 мая 2023
Ответ дляE-ducate
Повторить можно только 300 часов. Весь курс нельзя.