Распутница• 16 мая 2023
Які у вас відносини з батьками вашого хлопця чи чоловіка?
От чесно) З батьками колишнього чоловіка в мене були суто вічливі стосунки.
А зараз стосунки з мч і з його мамою не можемо поладити. То не сварки, а суто вона не вважає, що я гарна партія.
Мене це напрягає.. Але ж то не одинична ситуація, що з батьками не дуже відносини? А у вас які відносини?
Первая ласточка инфляции• 16 мая 2023
Ніяких. Не спілкуємось. Бачу батьків чоловіка тільки на днях народження чоловіка і наших дітей.
Свекор спокійний адекватний, свекруха, я б її і ті два три рази на рік забагато щоб бачитися, с*..ще та
Неробименінерви• 16 мая 2023
Свекруху ненавижу дуже сильно, свекор мені подобається. Я навіть зловила себе на думці буквально вчора, що як би так сталось, що потрібен був догляд, то я б хотіла щоб він жив з нами.
Распутница
• 16 мая 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А чоловік то спілкується? Чи у вас ніхто не спілкується, крім др?
Первая ласточка инфляции• 16 мая 2023
Ответ дляРаспутница
За потреби. Якщо їм або йому щось потрібно.
Распутница
• 16 мая 2023
Ответ дляПописанная парта
Не спілкуюсь з свекрухою. Дуже важка і дуже підла людина.
От в мене зараз з мамою мч така ситуація.. Як тільки вона взнала, що мч мені оплачує квартиру, то все. Як за столом почала питати, а чи я після весілля взагалі буду працювати. А чи для мене буде нормально, як чоловік буде заробляти не вау суми. І от, а ти з минулим чоловіком через гроші розійшлась. То було так гидко. Мч її відводив, просив ці теми не підіймати. Вона зараз посміхається, але як є шанс підкалує.
Неробименінерви• 16 мая 2023
Ответ дляРаспутница
Ооо. Далі буде...
Пописанная парта• 16 мая 2023
Ответ дляРаспутница
Дуже схоже на мою свекруху, в очі така добра, а за спиною обгадить як тільки може. Ще більше ненавиджу її за те, що вона дуже погано відноситься до мого чоловіка, він старший її син, а от меньшенького сина, алкашика, в дупу цілує. Вона страшна людина, не хочу її не бачити, ні чути.
Неробименінерви• 16 мая 2023
Ответ дляКотогосподиня
Свекровь ма..да, терпеть её не могу. Свекр нормальный.
Контраст)))
Я таке знаю• 16 мая 2023
Хорошие. Дружеские. Находим темы для разговора. Созваниваемся раз или два в неделю.
Звездолётчица• 16 мая 2023
Как показывает моя практика) отношения с родственниками мужчины зависят от позиции мужчины.
С родней первого мужа были отличные отношения, он сразу сказал - любые вопросы к моей жене только через меня, а я сам решу, что говорить ей, а что нет.
Родня второго БМ вечно пыталась учить меня жизни, потому что его позиция - разбирайтесь сами.
Родственники нынешнего мужчины обожают меня, хотя лично за 5 лет никогда не встречались) - он сразу сказал - не дай бог что-то в её сторону скажите.
Быть бобру• 16 мая 2023
А я обожнюю свою свекруху (навіть язик не повертається так її називати), а вона мене. Завжди підтримуємо одна одну, вона на моїй стороні якщо щось трапляється. Свекр теж дуже добрий. Вважаю що мені просто пощастило з його батьками.
Распутница
• 16 мая 2023
Ответ дляlisa2101
Так естественно. Он у Вас не первый. Маме тоже обидно.
Так я в нього теж не перша
. Нам же не по 16-17 років.
В нього до мене теж була дружина. Але в нас обох дітей від попередніх шлюбів немає.
Донька подруги• 16 мая 2023
У мужа прекрасная мама. Простая добрая женщина. А я не простая) мне не интересно слушать про лунные календари и смотреть, какие у нее цветочки выросли) поэтому отношения у нас такие: она меня забрасывает спамом в виде стишков из тик-тока, я их никогда не открываю, но регулярно высылаю фото внуков))) вроде все довольны.
Тумба-юмба• 16 мая 2023
Ніякі. Вони померли. Тому мені не відомі сімейні мелодрами типу : свекрусі не потрібні мої діти, свекруха подарувала панталони 54 розміру, а я ношу лише білизну ВС, свекор взяв газонокосарку , а ми закордоном.
Дівка в намисті• 16 мая 2023
Перший шлюб розпався зокрема через активне цьому сприяння матері чоловіка. Ми одна одну не любили мʼяко кажучи.
З батьками другого чоловіка стосунки теплі, всі свята ми в них. Вони добрі люди, та і живуть в області. Я при всій своїй експресивності і невмінні тримати язика припиненим з його батьками Навчилась поваги і вдячності.