ПазлШредінгера• 16 мая 2023

Бюджетна альтернатива скрабу коллістар

Суть питання в загаловку, хочу скраб схожий за властивостями, чи існує, може хтось порадить
Майская киска• 16 мая 2023
Да запросто - любой солевой скраб плюс масло.

Кузякин• 16 мая 2023
Дешёвой альтернативы нет.
Tammy21• 16 мая 2023
Для тіла? Які там властивості? Там же просто сіль, масла, віддушка та консерванти.
автор bilochko • 16 мая 2023
Ответ дляTammy21
Ну він просто мені дуже подобається, шкіра зволожена і доглянута після використання
Бринзолетта• 16 мая 2023
Dead Sea Collection дуже схожий ефект) теж коли був колістар по 600-700 грн за 700 грам брала банками, але зараз ціна космос. За сіль з оліями жаба душить 😅😢
Natal_ka91• 16 мая 2023
Бюджетні скраби Fresh Juice, але дивіться на відгуки, не всім подобається. Я користувалась довгий час шовковою рукавичкою, і про скраби забула. Єдине, потім молочко треба.
Tammy21• 16 мая 2023
Ответ дляbilochko
Як альтернатива. Спробуйте змішати дрібну сіль з різними оліями, тільки обережно з ефірними. Можливо сподобається.
Пи Пи Пилюля• 16 мая 2023
Скраб классный, никакой бюджетной альтернативы нет. Elemis ещё хороший, но это тоже не про бюджетность
Все будет, но потом• 16 мая 2023
Эта серия

Nelly-4875• 17 мая 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Эта серия
Он совсем далек от Колистара… альтернатива так себе
Все будет, но потом• 17 мая 2023
Ответ дляNelly-4875
Ээ,ну и цена другая)Но очень неплох