Сама собі лікар• 16 мая 2023

Ви передивляєтесь кіно/серіали, перечитуєте книги?

Побачила відео в тікток, де сказали, що це психіка так захищається в стресових ситуаціях, і так часто роблять люди тривожні. Я і правда тривожна людина.

Відчайдушних домогосподарок дивлюсь раз/двічі на рік. Стабільно восени і коли якісь складні ситуації в житті. Є ще низка кіно і серіалів які передивляюсь і книги, які перечитую. Але домогосподарки це прям мої ліки)

З книг це гаррі поттер і кайдашева сім’я, грозовий перевал.

Цікаво скільки нас таких. Що ви передивляєтесь/перечитуєте?
Результат:
вже голосів: 63
54 (85.71%) Так, передивляюсь/перечитую
9 (14.29%) Ні, не цікаво
Пиу!Пиу!• 16 мая 2023
´Иронию судьбы´ постоянно пересматривала, с чего бы это, сама не знаю...

Домашня Зюзя• 16 мая 2023
Нет, это удовольствие от любимого произведения. Ведь если мы каждый раз в кофейне берем любимый тортик или любимый вид кофе, это не тревожность, это предпочтения.
Пуаро раз в 5 лет примерно пересматриваю и каждый раз как в первый.
«Понедельник начинается в субботу» с младшей школы перечитываю.
Тирамісу на терасі• 16 мая 2023
Любимые-да, по сто раз. Знаю наизусть, но все равно читаю-смотрю каждый раз с превеликим удовольствием.
Тревожности нет и не было никогда. Абсолютно психически устойчива.
Ворожу на каві• 16 мая 2023
Перечитую книги але не класику а те що дійсно сподобалося
Нервогенератор• 16 мая 2023
Передивляюсь фільми і серіали. Аби погрузитись назад у відчуття коли дивилась їх вперше. Тоді...коли не було війни і було спокійно, або разом із людьми яких нема зараз в моєму житті..або із дитинства, тоді був особливий вайб...аби відчути його знову. Але не дуже допомагає чесно кажучи...
Пригощаю кашею• 16 мая 2023
да, але не тому шо я тривожна, а просто я знаю, шо саме це мені 100% сподобається.
наприклад коли їм сама, часто вмикаю величне століття на любій серії)
Свекруня• 16 мая 2023
Перечитувати лише 1 книжку. Перший раз і 10 класі, вона мені на стільки глибокою, розумною здавалася, навіть фрази собі записувала що більше зачепили.
Вдруге читала вже у років 30. Чомусь для мене вже не було текстів, які зачепили. Просто книжка)) мабуть розумнішою стала. ))
Буває щосьчитаю із шкільної літератури. Тоді не заходило , а зараз буває на класику тягне
Пригощаю кашею• 16 мая 2023
Ответ дляСвекруня
шо за книжка?

Я Анну Карєніну в дорослому віці перечитала, не поняла шо ми там в школі вивчали і нашо то було, головна героїня типова ТП. Краще б ми гордість і упередження так вчили., то набагато кращий твір.
Телефон Рубика• 16 мая 2023
Гарри Поттер и домохозяйки - регулярно)
а еще унесенные ветром и скарлетт)
и да, это защита и успокоение психики: спокойная обстановка, комфорт, что-то привычное)

ghefilte_fish• 16 мая 2023
Да, с детства перечитываю книги постоянно. Последние лет 10 - Улицкую по кругу. В родзале, в день похорон близких, в бомбоубежище... действительно снимает тревогу. Фильмы тоже пересматриваю.
Вишневий цвіт• 16 мая 2023
Только те, что сериалы детства, например, и хотела посмотреть, потому что не помню о чем.

А по телику когда показывали то, что видела то да, смотрела, специально очень редко что-то смотрю заново. А я тоже тревожная, не работает теория)
WhiteWidow• 16 мая 2023
Темную башню))
Каждый год.
И сериал ’кости’. ’Рик и Морти’
Вишневий цвіт• 16 мая 2023
А вообще, закрыть бы этот тик ток нафиг, от него отупели все уже)
ghefilte_fish• 16 мая 2023
Ответ дляПригощаю кашею
шо за книжка?

В Анне Карениной главная героиня не Анна, главный герой, полный прототип Толстого- Левин
Если вы этого не поняли - вы все ещё не доросли до романа
Грибной_Дождик• 16 мая 2023
Только самые любимые. И только легкие. Но некоторые по многу раз
ЗавЛабСнаб• 16 мая 2023
Друзі передивляюсь. Разів з 10 дивилась всі сезони. Деякі фільми комедії також ( не сам дома,а інші 😃)
Пригощаю кашею• 16 мая 2023
Ответ дляghefilte_fish
ой блін, жіночко, не тошніть, проходьте собі мимо з вашими фантазіями.
Психологічка• 16 мая 2023
Жодного разу нічого не дивилася двічі, я навіть відпочивати в одне і те саме місто не їду, не цікаво
ghefilte_fish• 16 мая 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Что и требовалось доказать - базарная баба

Путающаяся• 16 мая 2023
Да, весь год пересматриваю фильмы и сериалы моего детства и юности. Как правило, всё это фильмы 80х и 90х годов. Печатных русскоязычных книг в доступе нет, но на ютуб переслушала уже всё книги, которые любила, преимущественно это классики.
Таким образом я возвращаюсь в свою зону комфорта, в свою беззаботную жизнь, где цела моя квартира и весь мой город...
Пригощаю кашею• 16 мая 2023
Ответ дляghefilte_fish
а нашо вам то трєбовалось доказувать, Вам тепер спати краще буде? ну дай Бог з Вами.
Tammy21• 16 мая 2023
Я тривожна, перечитую, але теза з тік току не правдива;) Не всі використовують знайомий контент як костиль, та машину часу, там різноманітні причини можуть бути.
Грамотний хвіст• 16 мая 2023
Деякі. Зараз «анатомію Грей» вдруге дивлюсь.
Свекруня• 16 мая 2023
Ответ дляПригощаю кашею
шо за книжка?

Червоне і чорне читала в 35, Набокова.
А та що перечитувати то ,,Сокровища Валькирии,, там тома 4 здається
Грамотний хвіст• 16 мая 2023
Ответ дляTammy21
Погоджуюсь. Я втомилась шукати, що подивитись чи почитати цікаве, простіше ще раз глянути те, що подобається. А я ще і для фону включаю, поки вишиваю, то і очі піднімаю не часто на екран.
Хоча я тривожна, але фільми мені не допомагають з цим впоратись.
Сунуся в чужі справи• 16 мая 2023
Так, звичайно
Теорія великого вибуху, наприклад, наша родина може її дивитися безкінечно)

5 й елемент
В джазі тільки дівчата
Мумія
Королева бензоколонки
Ліло і Стіч
Таємниця коко
Часто передивляємося
Борщичок• 16 мая 2023
Про тривожних людей вважаю бред.
Я просто дуже люблю дивитись та передивлятись фільми.

Частіше за все дивилась Гордість та упередження.
Anna Sasha• 16 мая 2023
Якраз сьогодні почала знову Баффі дивитись))
Ванна Тазиковна• 16 мая 2023
Да. Когда хреново, для меня это релакс. Тревожность - нет. А вот пересмотр - это обманчивая такая стабильность. Когда папы не стало, я с утра до вечера их крутила. Набор стандартный типа Бом большой мамочки, Мисс конгениальность, Женатый холостяк, Обаятельная и привлекательная, Любовь и голуби, Белые цыпочки, Шпион и т.д.
автор Сама собі лікар • 16 мая 2023
Ответ дляTammy21
Так, не всі. Але є і такі ж. Я дійсно сприймаю це як такі собі «ліки» для душі.