Сама собі лікар• 16 мая 2023
Ви передивляєтесь кіно/серіали, перечитуєте книги?
Побачила відео в тікток, де сказали, що це психіка так захищається в стресових ситуаціях, і так часто роблять люди тривожні. Я і правда тривожна людина.
Відчайдушних домогосподарок дивлюсь раз/двічі на рік. Стабільно восени і коли якісь складні ситуації в житті. Є ще низка кіно і серіалів які передивляюсь і книги, які перечитую. Але домогосподарки це прям мої ліки)
З книг це гаррі поттер і кайдашева сім’я, грозовий перевал.
Цікаво скільки нас таких. Що ви передивляєтесь/перечитуєте?
Результат:
вже голосів:
54 (85.71%)
Так, передивляюсь/перечитую
9 (14.29%)
Ні, не цікаво
Домашня Зюзя• 16 мая 2023
Нет, это удовольствие от любимого произведения. Ведь если мы каждый раз в кофейне берем любимый тортик или любимый вид кофе, это не тревожность, это предпочтения.
Пуаро раз в 5 лет примерно пересматриваю и каждый раз как в первый.
«Понедельник начинается в субботу» с младшей школы перечитываю.
Тирамісу на терасі• 16 мая 2023
Любимые-да, по сто раз. Знаю наизусть, но все равно читаю-смотрю каждый раз с превеликим удовольствием.
Тревожности нет и не было никогда. Абсолютно психически устойчива.
Нервогенератор• 16 мая 2023
Передивляюсь фільми і серіали. Аби погрузитись назад у відчуття коли дивилась їх вперше. Тоді...коли не було війни і було спокійно, або разом із людьми яких нема зараз в моєму житті..або із дитинства, тоді був особливий вайб...аби відчути його знову. Але не дуже допомагає чесно кажучи...
Пригощаю кашею• 16 мая 2023
да, але не тому шо я тривожна, а просто я знаю, шо саме це мені 100% сподобається.
наприклад коли їм сама, часто вмикаю величне століття на любій серії)
Свекруня• 16 мая 2023
Перечитувати лише 1 книжку. Перший раз і 10 класі, вона мені на стільки глибокою, розумною здавалася, навіть фрази собі записувала що більше зачепили.
Вдруге читала вже у років 30. Чомусь для мене вже не було текстів, які зачепили. Просто книжка)) мабуть розумнішою стала. ))
Буває щосьчитаю із шкільної літератури. Тоді не заходило , а зараз буває на класику тягне
Пригощаю кашею• 16 мая 2023
Ответ дляСвекруня
шо за книжка?
Я Анну Карєніну в дорослому віці перечитала, не поняла шо ми там в школі вивчали і нашо то було, головна героїня типова ТП. Краще б ми гордість і упередження так вчили., то набагато кращий твір.
Телефон Рубика• 16 мая 2023
Гарри Поттер и домохозяйки - регулярно)
а еще унесенные ветром и скарлетт)
и да, это защита и успокоение психики: спокойная обстановка, комфорт, что-то привычное)
а еще унесенные ветром и скарлетт)
ghefilte_fish• 16 мая 2023
Да, с детства перечитываю книги постоянно. Последние лет 10 - Улицкую по кругу. В родзале, в день похорон близких, в бомбоубежище... действительно снимает тревогу. Фильмы тоже пересматриваю.
Вишневий цвіт• 16 мая 2023
Только те, что сериалы детства, например, и хотела посмотреть, потому что не помню о чем.
А по телику когда показывали то, что видела то да, смотрела, специально очень редко что-то смотрю заново. А я тоже тревожная, не работает теория)
ghefilte_fish• 16 мая 2023
Ответ дляПригощаю кашею
шо за книжка?
В Анне Карениной главная героиня не Анна, главный герой, полный прототип Толстого- Левин
Если вы этого не поняли - вы все ещё не доросли до романа
ЗавЛабСнаб• 16 мая 2023
Друзі передивляюсь. Разів з 10 дивилась всі сезони. Деякі фільми комедії також ( не сам дома,а інші 😃)
Пригощаю кашею• 16 мая 2023
Ответ дляghefilte_fish
ой блін, жіночко, не тошніть, проходьте собі мимо з вашими фантазіями.
Психологічка• 16 мая 2023
Жодного разу нічого не дивилася двічі, я навіть відпочивати в одне і те саме місто не їду, не цікаво
ghefilte_fish• 16 мая 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Что и требовалось доказать - базарная баба
Путающаяся• 16 мая 2023
Да, весь год пересматриваю фильмы и сериалы моего детства и юности. Как правило, всё это фильмы 80х и 90х годов. Печатных русскоязычных книг в доступе нет, но на ютуб переслушала уже всё книги, которые любила, преимущественно это классики.
Таким образом я возвращаюсь в свою зону комфорта, в свою беззаботную жизнь, где цела моя квартира и весь мой город...
Пригощаю кашею• 16 мая 2023
Ответ дляghefilte_fish
а нашо вам то трєбовалось доказувать, Вам тепер спати краще буде? ну дай Бог з Вами.
Свекруня• 16 мая 2023
Ответ дляПригощаю кашею
шо за книжка?
Червоне і чорне читала в 35, Набокова.
А та що перечитувати то ,,Сокровища Валькирии,, там тома 4 здається
Грамотний хвіст• 16 мая 2023
Ответ дляTammy21
Я тривожна, перечитую, але теза з тік току не правдива;) Не всі використовують знайомий контент як костиль, та машину часу, там різноманітні причини можуть бути.
Погоджуюсь. Я втомилась шукати, що подивитись чи почитати цікаве, простіше ще раз глянути те, що подобається. А я ще і для фону включаю, поки вишиваю, то і очі піднімаю не часто на екран.
Хоча я тривожна, але фільми мені не допомагають з цим впоратись.
Сунуся в чужі справи• 16 мая 2023
Так, звичайно
Теорія великого вибуху, наприклад, наша родина може її дивитися безкінечно)
5 й елемент
В джазі тільки дівчата
Мумія
Королева бензоколонки
Ліло і Стіч
Таємниця коко
Часто передивляємося
5 й елемент
В джазі тільки дівчата
Мумія
Королева бензоколонки
Ліло і Стіч
Таємниця коко
Часто передивляємося
Борщичок• 16 мая 2023
Про тривожних людей вважаю бред.
Я просто дуже люблю дивитись та передивлятись фільми.
Частіше за все дивилась Гордість та упередження.
Ванна Тазиковна• 16 мая 2023
Да. Когда хреново, для меня это релакс. Тревожность - нет. А вот пересмотр - это обманчивая такая стабильность. Когда папы не стало, я с утра до вечера их крутила. Набор стандартный типа Бом большой мамочки, Мисс конгениальность, Женатый холостяк, Обаятельная и привлекательная, Любовь и голуби, Белые цыпочки, Шпион и т.д.
Сама собі лікар
• 16 мая 2023
Ответ дляTammy21
Так, не всі. Але є і такі ж. Я дійсно сприймаю це як такі собі «ліки» для душі.