Сама собі лікар• 16 мая 2023

Ви передивляєтесь кіно/серіали, перечитуєте книги?

Побачила відео в тікток, де сказали, що це психіка так захищається в стресових ситуаціях, і так часто роблять люди тривожні. Я і правда тривожна людина.

Відчайдушних домогосподарок дивлюсь раз/двічі на рік. Стабільно восени і коли якісь складні ситуації в житті. Є ще низка кіно і серіалів які передивляюсь і книги, які перечитую. Але домогосподарки це прям мої ліки)

З книг це гаррі поттер і кайдашева сім’я, грозовий перевал.

Цікаво скільки нас таких. Що ви передивляєтесь/перечитуєте?
Результат:
вже голосів: 63
54 (85.71%) Так, передивляюсь/перечитую
9 (14.29%) Ні, не цікаво
Tammy21• 16 мая 2023
Ответ дляСама собі лікар
Так, не всі. Але є і такі ж. Я дійсно сприймаю це як такі собі «ліки» для душі.
Звісно є. Але б діагноз по цьому ’симптому’ я б точно не ставила;)

Аноним ФЕЯ• 16 мая 2023
Пересматривать любимые фильмы показатель тревожности? Это, вероятно, психолог после двухмесячных курсов онлайн
автор Сама собі лікар • 17 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну почитайте на цю тему, про це багато пишуть. Не в одного бачила/читала.
Незламна Україна• 17 мая 2023
З дитинства так роблю, перечитую улублені книги, передивляюсь фільми та серіали.