Ця ніч була пекельна, було по справжньому страшно і ми не спали всі.
Теоретично може таке бути другу ніч підряд. Може, якісь військові казали якісь прогнози. Я і спати хочу і так тривожно
antoninalav• 16 мая 2023
Надіюсь, що для них складно це все робити без перерви. Зазвичай затишшя на декілька тижнів.
antoninalav• 16 мая 2023
Ответ дляКаллипсо
Ну Харьков кошмарили больше, чем полгода каждый вечер или каждую ночь
Так. Не повезло місту з розташуванням. Але масовий обстріл України вони роблять з перервами
Natal_ka91• 16 мая 2023
Можуть, вони ж й****і. Якщо щось, перші дзвіночки будуть до розповсюдження тривоги, йдіть в укриття
Ответ дляNatal_ka91
Та я і цю ніч не ходила. Приватний будинок, куди йти?
На перший поверх хіба спуститись, та нфде нема щоб 2 стіни навіть.
Так і стояла дивилася в вікно салюти як причарований придурок
Думаю чи сниться
Wendy Rhoades• 16 мая 2023
Ответ дляBonya_A
Тобто декілька ночей підряд вже в цьому місяці так швидко вами забулися? У русні немає нічого святого. Це тварі
ну я думаю автор розмірковує не в дусі ’може вони зжаляться і дадуть нам поспати’)) а цікавиться, чи є у цих тварюк технічна моживість павтаріть.
катерина12009• 16 мая 2023
Не по темі, хто спить в берушах ви чуєте бахи нічні? Я неможу норм виспатися як і багато вже кілька ночей. Вдень просто як труп а ще робота, думаю от про беруші.