Холодная каша• 16 мая 2023

Покажіть, будь ласка, фото Ваших кутових диванів

І якби вибирали вже зараз, на що б звернули увагу?
ФсеСама• 16 мая 2023
У мене Блест - всім задоволена
Санта Барбара• 16 мая 2023
Не обирала б зараз кутовий диван
Залатавая• 16 мая 2023
Якщо є тварини, то просто обов´язково максимально плотну тканину. А ще,якщо стояти буде не біля стіни,то щоб задня частина була з такого ж матеріалу як і весь диван.
автор Холодная каша • 16 мая 2023
Ответ дляСанта Барбара
Не обирала б зараз кутовий диван
Чому? Які мінуси? Немає зараз ніякого, але хочу саме кутовий
автор Холодная каша • 16 мая 2023
Ответ дляЗалатавая
Буде біля стіни. Єдине, що зупиняє, що позаду буде батарея, а, значить, віддача тепла буде менша...
kornelius• 16 мая 2023
Ответ дляФсеСама
У мене Блест - всім задоволена
как у вас хорошо дома! я живу заграницей и уже отвыкла от такой красоты
Я на хвилинку• 16 мая 2023
Ответ дляХолодная каша
Занадто важко совати. Зараз би брала прямий і крісло
ФсеСама• 16 мая 2023
Ответ дляkornelius
Дякую ) Мені так добре вдома, що я нікуди не поїхала )
Шкварочка• 16 мая 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
у меня похожий, двигать его действительно очень тяжело
Светка-пипетка• 16 мая 2023
Планувала купити кутовий, але передумали. Замість купили приставний великий пуф. Але і він не поижився в куті, мандрує по кімнаті. Сам диван прямий довжиною 3,70м.
kornelius• 16 мая 2023
Ответ дляФсеСама
я уже давненько поехала но с радостью приезжаю. мне тоже дома в Украине хорошо
Я на хвилинку• 16 мая 2023
І ще: ’культурно’ сісти, не задираючи ноги, там може дві людини. На коротшій частині треба або сідати до спинки і ноги закидати, або спиною до підлокітника, але то не зручно, бо немає високої подушки, як на основній частині
Вакцениро Вона• 16 мая 2023
І ще дуже важливо вы берете його просто для того щоб дивитися тв і сидіти.
чи будете спати на ноьому, тоді це зовсім інша критерії
Контрольница• 16 мая 2023
Мы купили такий гівняний капец фірми а-ля німецької шнайдер мебел. Нікому не раджу
Контрольница• 16 мая 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
А навіщо його совати?
Я на хвилинку• 16 мая 2023
Ответ дляКонтрольница
А навіщо його совати?
Часом треба
Шкварочка• 16 мая 2023
Ответ дляКонтрольница
А навіщо його совати?
Убрать за ним или под ним. У меня дома в Киеве - такой огромный
Ядвига Юсьлегко• 16 мая 2023
Ответ дляФсеСама
У мене Блест - всім задоволена
мне срочно нужен ваш дизайнер интерьера :-).

все как я люблю. без черных полов, серых стен, красных санузлов и похоронных кухонь.
ФсеСама• 16 мая 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко

😘 Він пішов зі справи, на жаль ( Хоча реально круто все виходило
Ядвига Юсьлегко• 16 мая 2023
Ответ дляФсеСама
жаль. очень жаль. это его стезя.
если не секрет, я могу увидеть ваш кухню?
ФсеСама• 16 мая 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
жаль. очень жаль. это его стезя.
Та не секрет, показувала вже колись. Ось шматок лише є в телефоні. Зараз би вже й, може, щось інше зробила. Але все добре тримається і на совість робилося, тому як є поки )) Ремонту вже 8 років
автор Холодная каша • 17 мая 2023
Ответ дляВакцениро Вона
І сидіти, і спати, коли хтось в гості приїжджатиме, бо немає додаткового спального місця. Як і місця, де можна просто сісти з гостями, посидіти, чаю попити...
Вакцениро Вона• 17 мая 2023
Ответ дляХолодная каша
ну тоді можна не заморочуватись. Це якщо б він у вас був замість постійного спального місця, тоді так треба більш ортопедичний і якісний.
Але якщо бюджет дозволяє, все зраще взяти якісніший. Бо ми взяли по власному бюджету років 5 назад.
сказати що сильно його використовували то ні, але зараз він виглядає та відчувається ніби йому років 30...