пані Солоха• 17 мая 2023
Замшеві балетки в пісочницю можна носити? Нічого їм не буде?
Не було замшу ніколи. Шукаю балетки в пісочницю ходити. Обрати екошкіру чи замш?
whenallissaidanddone• 17 мая 2023
Замш вообще непрактичний
В пісочниці он и ннуместен и быстро потеряет вид. Мое мнение такое.
Ермолайчик• 17 мая 2023
В песочницу кроксы-клоги. В остальной обуви песок будет, ещё и гони понатираете
Болтушка Му• 17 мая 2023
В замшу набивається пісок і вид не альо. Краще на літо кроси легкі або Вʼєтнамки на жару.
Взуття для дитячих прогулянок і пісочниці в тому числі повинно:
- міцно сидіти на ніжці, бо зараз в піску, через хвилину по гірках скаче, треба щоб не шкопиртала дитина через злітаючі в´єтнамки тощо;
- бути таким, якого не шкода, бо нема нічо більш жалюгідного за мам, які приводять дітей на майданчик, а потім ходять за ними і наставляють - туди не можна, там брудно і т.д., ясно що мамі шкода речей, але нашо підрізати дитині крила отим своїм причитанням? Знайди для прогулянок нормальні дешеві лахи і хай хоч качається в них в тому піску.
По темі: я за екошкіру)
#Пойду_кгадалке• 17 мая 2023
Ответ дляGvenna
По темі: я за екошкіру)
Думаю, автор для себе питає
из_под_тишка• 17 мая 2023
Замша капризный материал. Не для песочницы. Пылью забьются. А чистить их трудно. Если активно чистить, то залоснятся и цвет вымоется.
whenallissaidanddone• 17 мая 2023
Ответ дляРозумна Губка
Може кеди,а коли спека то в´єтнамки
Какие вьетнамки? Автор не на пляже, насколько я поняла. Что ща илиотская мода ходить во вьетнамках по городу и светить грязными пятками?
Так, виправляюсь і даю комент про балетки для автора.
Єслі шо, я кожен божий день в пісочниці))
Зараз кросівки. Влітку босоніжки з закритою п´ятою і відкритими пальцями, щоб пісок легше витрушувати)) або з закритим носком, балєтки. Ніяких в´єтнамок не ношу.
Так от. Ніякої замші. Це ж діти. Їх в пісочниці багато. Бігають. Наступлять вам на ногу і вже виду нема. Замша і прогулянки з малятами несумісні. Чесно скажу - якщо я одягну замш, моя мала умудриться пройтись як слон мені по ногах ще на виході з під´їзду. Закон підлості, чи як там його.
Автопортрет нурофена• 17 мая 2023
Кожзам в песке быстро потрескается. А замше будет быстрый капец. Для песочницы оптимален текстиль, но не знаю как он правильно называется. Такие кроссовки я покупала в Декатлоне. Неубиваемые. Выкинула недавно, так как просто надоели. Носила более 5 лет именно на детскую площадку.
Жинси на дитину• 17 мая 2023
Кожзам - пітка для ног, по жаоре вообще невіносимо. Звмша - быстро потеряет вид. Запылится так, что ничем не вычистить. Как по нме, оптимально кеды и сандалии.