Порадьте будь ласка класного косметолога
Люблю ХОЛОСТЯКА• 17 мая 2023
Ответ дляВлада_01
Я не ору. Перший раз на подібному сайті. Не знала як тут пишутся заголовки, тому вирішила написати в такій формі)
Вы галочку о прочтении правил ставили? Так идите и почитайте их.
котопёс• 17 мая 2023
Ответ дляВлада_01
Не бачу нічого страшного в своєму описі, гарного дня)
Вы не видите, админы увидят. Пойдите почитайте правила, если хотите здесь задержаться.
Баба Йога• 17 мая 2023
Ответ дляВлада_01
Ну вибачайте, я не знала що тут пишуть за прильоти, тому сорі
Так в країні війна, звісно такі заголовки насторожують… Чи в Франківську нема?
Вельми шановна• 17 мая 2023
Ответ дляСіточка
Дівчата, подивіться на теми, що створює авторка.
Так вона ж під аноніном... Як подивитися її інші теми?
кураГАЛЯ• 17 мая 2023
Ответ дляСіточка
Я краще подивлюся, які коменти буде залишати цей ´свіжачок´ у інших чужих темах. Цікаво спостерігати, як теми створюють про косметику, а коментують політику)
Файно Замало• 17 мая 2023
Ответ дляВлада_01
Виталия Водяник. Очень грамотная. Центр Гиппократ.