Влада_01• 17 мая 2023

Підскажіть будь ласка чи варто купувати

Продукцію Lador. Маю догляд після кератину, але волосся після використання однієї маски (шампуні різні) стало не таким м‘яким яким було при першому використанні. Тоді був вау ефект. Чи може волосся звикати до догляду. Хочу спробувати Lador або CP-1. Дякую
Жирафовое варьенье• 17 мая 2023
Это мои две любимые марки)
У меня пористые и пушистые волосы, мне подходят идеально. У Lador беру кератиновый шампунь, кондиционер Hydro LLP treatment и Wonderbalm. У CP1 - Bright Complex серию. Правда, от непрерывного использования волосы «перенасыщаются» и быстро начинают терять свежий вид. Поэтому чередую с другими марками и некератиновыми средствами.

Чучело-Мяучело• 17 мая 2023
Мне не нравится. Дарила подругам, тоже никому не понравилось.