КинДза• 09 февраля 2014
Задание по украинскому языку, подскажите
Всем доброго дня! Подскажите, пожалуйста, по украинскому языку. Есть в тексте предложение: "Листячка ще не було". Слово "не було"-это глагол или нет? возникли сомнения. Спасибо!
Женамужная• 09 февраля 2014
не було, не був, не була, не були - це все дієслова!!! Поставте питання ’Що робило?’
13чудоСВЕТА• 09 февраля 2014
Якщо глагол-це іменник по укр.-тоді ні) А в нас ось таке завдання, в 4 класі написати твір(мінімум 5 речень) на тему:’ Що було б, якби всі українці були як одна сім’я?’
Доця в ступорі)))
Аноним_619• 09 февраля 2014
Ответ дляБабульция
ні - не глагол. Це не слово, а словосполучення
словосполучення може бути тільки тоді, коли в ньому є два слова, як самостійні частини мови, але не підмет та присудок. Не було-не словосполучення, тому щю було-це самост.част.мови, а не(службова част.мови). Отже не було- це дієслово(глагол).
Кидстаффовна• 09 февраля 2014
Ответ для13чудоСВЕТА
Доця в ступорі)))
Да... Тут не только дети в ступоре, но и родители в полной потере...