БезПаспортаНеПродаю• 17 мая 2023

Вы бы таращились на бабку, которая ездит на мотоцикле?

Я понимаю, когда маленькие дети, или мальчики подростки. Но взрослые, 30-40 летние, пялятся без капли смущения. За рулем байка я уже более 10 лет, но внимание обращают, все больше и больше.
Результат:
вже голосів: 70
27 (38.57%) Возможно невольно взгляну
26 (37.14%) Нет
10 (14.29%) Я таких не встречала
5 (7.14%) Да
2 (2.86%) Для меня это шок
автор БезПаспортаНеПродаю • 17 мая 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Ухти! А ви в шкіряному одязі ганяєте? Під ACDC?

Проработник• 17 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Не поняла.. В якому состоянії?)
Папу знесла фура, фура зе замітила.. Попав в мертву точку
Брат на ямахі ганяв, в нього і так в тій нозі вже штирі і шпиці стояли, 2014 привіт, ганяли по ямам.. Впав
У четверых друзей, которые насмерть, тоже были какие-то независящие от них обстоятельства?
Просто ездить можно по-разному, понимаете?
Муркамурковна• 17 мая 2023
Ответ дляПроработник
Канешно понімаю
Ви прочитайте, шо я написала
Я ж не протів, але я не
Друзі всі по різному, по молодості і не дуже
У всіх ДТП з смертю
Не знаю під чим і під ким, але не помню шо б хтось з нас вживав шось, але вам видніше, таке теж буває, коли хтось знає краще як у когось в реальності
Таке життя, хтось пройде всю війну живим, а хтось в перші години вбитий