Туся муся• 18 мая 2023

Було таке що тест негативний, але вагітна?

Коли таке буває? При умові, що на тесті чітка одна полоска без натяків на другу
Накладні мюслі• 18 мая 2023
Може бути бракований тест. Можливо зарано зробили тест.
автор Туся муся • 18 мая 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Але затримка є
Вимагаю спілкування• 18 мая 2023
У мене так було ще до затримки.
Аміна-2506• 18 мая 2023
У меня такого никогда не было. Даже самые дешёвые тесты показывали правильно. Единственное когда очень рано проверяла - вторая полоска была едва заметна, но всё равно она была.
Идеальная оптимистка• 18 мая 2023
Было что кончил в рот а я залетела.
Дюагональ• 18 мая 2023
Меня тесты никогда не обманывали. Хотя 2 полоски в моей жизни были только 1 раз.
ЯниЯ• 18 мая 2023
Так. УЗД показує вагітність, а тест ні.
У моєї подруги до 5 місяця була менструація. Все буває, автор.
автор Туся муся • 18 мая 2023
Ответ дляЯниЯ
Так. УЗД показує вагітність, а тест ні.
Вона на шостому прийшла на узд?
Байрактарна• 18 мая 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Было что кончил в рот а я залетела.
Сказки
Накладні мюслі• 18 мая 2023
Ответ дляТуся муся
Але затримка є
Тоді зробіть ще один тест, візьміть іншої фірми.
У мене навіть самий дешевий тест показав, тоді купила дорожчий щоб підтвердити.
автор Туся муся • 18 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Сказки
Та то тріль, не звертайте уваги
Бавовнятий Пупс• 18 мая 2023
Если овуляция была поздней, то может. Зависит на какой день сделали.
ПироженкА• 18 мая 2023
3 месяца назад тут тему создавала,тоже тест с одной полоской,все говорили не беременная,задержка была 4 дня. Ну беременная,на 5 день только еле видная появилась
автор Туся муся • 18 мая 2023
Ответ дляПироженкА
Ого… Бажана вагітність?
ПироженкА• 18 мая 2023
Ответ дляТуся муся
Ого… Бажана вагітність?
Вот даже спецом тему нашла с фото. Задержка 4 дня тут. Да,желанная,хотели позже на пол года,но рады что так вышло
автор Туся муся • 18 мая 2023
Ответ дляПироженкА
От і у мене така полоска одна…. Ви інший якийсь тест потім взяли? Можливо можете порекомендувати?
ПироженкА• 18 мая 2023
Ответ дляТуся муся
Да я брала в атб hometest. Брала штук 10 и делала в основном сутра
Зяблик протестант• 18 мая 2023
Ответ дляТуся муся
Візьміть струменевий з чутливістю 10
ПироженкА• 18 мая 2023
Ответ дляТуся муся
Она все более менее одинаковые,я не увидела разницу,вот уже задержка 5 или 6 день
delphoto
Голена блондинка• 18 мая 2023
бывает конечно. может поздняя овуляция и хгч еще не достаточно в крови. у меня была задержка, хгч высокий, а тест отрицательный) но увы выкидыш
Інно4каа• 18 мая 2023
Ответ дляЯниЯ
Так. УЗД показує вагітність, а тест ні.
цікаво ,а на якому місяці вона дізналася про вагітність? і як саме?
автор Туся муся • 18 мая 2023
Ответ дляГолена блондинка
О Боже… як ви це пережили? Чистку робили?
Вумна вутка• 18 мая 2023
Если сделать до задержки и вечером, то, видимо, возможно.
Но обычно тест показывает уже от 10 единиц хгч, такой уровень уже через неделю-полторы после овуляции обычно есть.
ЯниЯ• 18 мая 2023
Ответ дляІнно4каа
На 6 наче. Як саме не памʼятаю, це було років 10 назад чи трохи більше, але було. Я памʼятаю її шок. Все в житті буває, такий наш організм цікавий. Була наступна вагітність і ще, все було ок, але перша ось така не стандартна.
Інно4каа• 18 мая 2023
Ответ дляЯниЯ
напевно зрозуміла,як почав рости живіт)
Вапщета• 18 мая 2023
Чому ви вирішили що тест бреше?
У вас є ознаки? зазвийчай тести показують вірно..але не всім подобається цей результат((((
ЯниЯ• 18 мая 2023
Ответ дляІнно4каа
напевно зрозуміла,як почав рости живіт)
І місячні ж перестали вже йти. Напевно було все разом))
Інно4каа• 18 мая 2023
Ответ дляЯниЯ
Умене якесь дивне самопочуття, але місячні недавно були, подруга взагалі каже,що у мене вигляд,як у вагітної і вагу набрала,але я відповіла що то тільки її фантазії. А після вашого коментаря задумалася,можливо дійсно зробити тест
ЯниЯ• 18 мая 2023
Ответ дляІнно4каа
Все в житті буває. В мене овуляція, наприклад, скаче як хоче. То відразу після місячних, то перед ними, жила сама по собі. І я, здається, завагітніла теж в якось не по календарю.
Інно4каа• 18 мая 2023
Ответ дляЯниЯ
звісно я була би рада такій новини,т.к. яке проблеми по гінекології і не так просто завагітніти