Точная копия плова• 18 мая 2023
Що видає вік? Шия? Але вона така років з 25. Що ще, крім шиї?.
Ёшки_Матрёшки• 18 мая 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Так,я колись дивилась розбор пластичного хірурга на Джареді Лето. На таких очах в орбітах пропадають з часом жирові відкладення специфічні і шкіра стончується. І невловимо орбітальна зона видає. В юності там більше наповнення,не так виражені ці верхні провали. Вибачте,якось грубо звучить. Но ви мене зрозуміли. Очі видають,можливо носогубка більш втомлена. Але так,думаю Вам під 40+трошки,а дають 30-35
Ну где здесь 30-35?🙈🙈🙈🙈
Пигментация, волосы, взгляд, жировые пакеты становятся тоньше и тоньше с возрастом. В 30-35 ни у кого ещё такого нет
Добрая свекровь• 18 мая 2023
Ответ дляВам телефонограмма
А вдруг автору 50? А все дают 40-45?
Мы же не знаем возраст реальный
Щас окажеться шо автору 50...
Пригощаю кашею• 18 мая 2023
Ответ дляВам телефонограмма
А вдруг автору 50? А все дают 40-45?
Мы же не знаем возраст реальный
Тогда я скажу, что она очень хорошо выглядит.
Мрію про пончик• 18 мая 2023
Ответ дляЗаставляличка
Нависають повіки, ’ сумна’ посмішка , тяжкий погляд , немає ’ іскорки .... і косичка зовсім вас не молодить
да, коса и эти сережки будто не соответствуют виду и возрасту автора. как будто она их одолжила.
Этожзвяздаяегообожаю• 18 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Але цікавить не те, скільки мені років, я і сама знаю)) мене цікавить саме те, що видає вік.
Найбільше очі та погляд, погляд зрілий та осмислений, меньшою мірою деякі морщини обличчя. Але виглядаєте дуже гарно.
Для драки• 18 мая 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Кстати да, может 46-48. Тогда прям супер!
Точная копия плова
• 18 мая 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
косичка на кеонтрасті додає років. я б поярче волос в рудий, або теплий блонд пофарьувала. нормально і симпатично виглядаєте. але косічка старить.
Не хочу фарбувати взагалі ні в який
культУра• 18 мая 2023
автор, я чисто інтуітивно розумію вік людей.
Ви б сфоткались в анфас і вік було б краще видно. Я в напівоберт теж на фото молодша)
Я б дала вам 45-49 років. Ну от таке відчуття дивлячись на вас.
Але ви доглядаєте за собою, і виглядаєте прекрасно на свій вік.
Деякі в 35 гірше виглядають, ще й з зайвою вагою, що старить.
Мрію про пончик• 18 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Не хочу фарбувати взагалі ні в який
так это у вас родной цвет? не седеете еще?
Точная копия плова
• 18 мая 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ну где здесь 30-35?🙈🙈🙈🙈
Пігментація в мене від природи
це веснушки, і вони в мене років з 3
Ёшки_Матрёшки• 18 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Пігментація в мене від природи
це веснушки, і вони в мене років з 3
Покажите ваше фото где вам 30, да просто посмотрите сами и увидите разницу. Здесь возрастная пигментация уже
Точная копия плова
• 18 мая 2023
Ответ длякультУра
Не доглядаю, тільки крем нівеа, бо шкіра суха.
Точная копия плова
• 18 мая 2023
Ответ длякультУра
Ось в анфас позавчора
Точная копия плова
• 18 мая 2023
Ответ дляМрію про пончик
Є пару волосин, але небагато. Колір мій
Мрію про пончик• 18 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Є пару волосин, але небагато. Колір мій
тогда тем более поддерживаю ваш выбор не красить)
Забобонний фрукт• 18 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Ось в анфас позавчора
Провалы на щеках и глаза выдают , овал у вас супер для 40+
Точная копия плова
• 18 мая 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
В мене широкі скули і я худа, ті провали стільки, скільки я себе пам´ятаю
Життє Бентежне• 18 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Все видає. Обличчя з´їхало на всі ваші роки вниз. Винлядаєте гарно на свій вік)))
Забобонний фрукт• 18 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Вряд ли , это вам так кажется .
До 30 лицо более круглое .
Те кто пишут , про нависшие веки , слепые или что , у вас их и близко нет , наоборт веко лет на 25
До 30 лицо более круглое .
Гарні диньки• 18 мая 2023
Автор ,видно,что не 25,но выглядите хорошо,симпатичная очень
Видно,что по жизни веселая и добрая
Что выдает возраст ? Выдает возраст старушечьий стиль ,а-ля нач. 80-х из советского кино
Цвет волос - поменять срочно, прическу тоже современную
Макияж грамотный
Майка чорти шо даже для по дому ходить
Молодая женщина,трендовые вещи
И будет другой вид ,-15 лет
Видно,что по жизни веселая и добрая
Макияж грамотный
Майка чорти шо даже для по дому ходить
Молодая женщина,трендовые вещи
И будет другой вид ,-15 лет
Кудрі кручу сама• 18 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Ось в анфас позавчора
Взагалі як дві різні людини. Тут набагато молодше виглядаєте.
Мрію про пончик• 18 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
да нет у вас провалов - по сравнению со мной)))
фото в профиль, кстати, моложе анфаса смотрится у вас - мне кажется, из-за более ровного цвета лица. там тональный был или фильтр?