СКИБИДЫШь• 18 мая 2023

У кого діти не спали в день, як було в садіку?

Добрий вечір.
Дитині 2 роки і вже 2 тиждень не спить вдень.
Я вже вигулювала по 4 години, і гладила і масаж, і колискову співала і притворялася, що сплю, без толку.
Сьогодні 2 години дитина крутилася, сиділа, дурачилася, но не заснула.
Мама каже, що я в такому віці тоже відмовилася від денного сну. Но я в сад і не ходила, бо мама в декреті з братом була.
А мені через рік виходити на роботу, в декрет як мама не збираюся, як бути?
В кого діти до садку відмовилися від денного сну,як вирішилося це питання?
Про колективний підхід не прокатить, мама каже, що я 2 місяці намагалася ходити в сад, но так як я категорично відмовлялася спати, батьків попросили мене забрати з садіку.
Дуболом• 19 мая 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Тобто дитина просто весь тихий час лежала і не спала?
Доречі, а скільки часу сплять діти в садіку?
Я в садике не спала. Сначала мне разрешали играть самой. Потом поменялась воспитательница и она не разрешала, заставляла лежать. Я с вечера продумывала, чем буду заниматься, брала с собой маленькие игрушки из дома.
Если мне надоедало и я пыталась кого то разбудить или начинала шумно себя вести, меня ставили в угол.
Мои дети тоже не спали днем, но они не садиковские. Думаю, я бы договорилась с воспитателем, чтобы они играли, пока все спят. Ничего страшного

Ms. Доброта• 19 мая 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Дівчата, а скільки по часу денний сон в садіку?
Моя також в два перестала спати. В садок пішла в 2,5р. Зараз їй 3,3 р, спить))) з усіма. Ще не було такого дня, щоб не спала. А от дома на вихідних не спить ніколи.
У нас приватний садок в 13.00 лягають, о 15.00 починають прокидатись. Старша група не спить ( тільки по бажанню ідуть спати ті хто лягає ще вдень).
Горня капучіно• 19 мая 2023
Просто тихенько лежав і не заважав іншим. Інколи таким чином і засинав, але це було рідко.
Анютины ласки• 20 мая 2023
Всегда есть такие дети, которые не спят, это проблемы воспитателей, что с ними в это время делать. Моя не спала, просто лежала.
Сейчас заграницей и ни у кого даже мыслей нет, что бы ребенка в 4 года спать укладывать в саду. Кроватки есть только в ясельной группе.