Dianichka• 19 мая 2023

ЗМІ повідомили, до якого розвитку подій готуються в США (війна може перерости у)

Ще не обговорювали? То туди, то сюди(
Женщина_в_лосинах• 30 июня 2023
Ответ дляblack-opium
Вы в этом сомневались ?
Люди изначально об этом говорили .
Убиты сотни тысяч людей и теперь переговоры , зашибись просто
откуда это? это в мае форсили РАША каналы и сайты. ААА, старая тема))) сорян

Женщина_в_лосинах• 30 июня 2023
кто поднял майскую тему?))
EvdoKiev• 30 июня 2023
Ответ дляЕленнн
От тільки ПП міг пробігти між капельками дощу, щоб ракети не падали вам на голови, та кількість загиблих не переросла до страшних розмірів... Цінність життя наших людей була понад усе. Зрівняйте втрати за ті 5 років і зараз.
Як ви думаєте,чому засекретили зараз кількість загиблих? Маріуполь,Буча,Бахмут.. наші воїни.((((((((.
--
Потрібний був дипломатичний талант,щоб цього не сталося.. але тепер, маємо,те що маємо. Захотілось поржать?,Ржемо, обливаючись слізьми.
Це все страшно,гірко. Але просвіт є- Зеленський повинен зробити все,щоб країну взяли в НАТО .( Це-єдина гарантія миру для нас та наших дітей.).. Зробити всі положені реформи. З 7 вже зробили 2,ще 5 залишилось. (При безвізу,здається,101 пункт був.)
Если б не ПП нам и не пришлось бегать милая моя. Это большая ошибка, что он пришел к власти.