Анонім-ка• 19 мая 2023

Випускний

Дівчата, лежу і мучаюсь-випускний у сина, батьки все ж таки вирішили відмічать в ресторані(більшість), хоча ще пів року тому не планували-війна, ком. година... І дивлюся всі так активно йдуть, папи, мами, ми спочатку з сином обговорили і вирішили, щи він піде сам, йому наче норм, ми з чоловіком, якщо чесно і не хочемо - не люблю гулянки з чужими людьми... Ну а тепер, як поступить? Не хочеться, щоб і син білою вороною виглядав і йти не хочемо, а наче мусимо... Та і які зараз гулянки, настрій такий, я була б за те, щоб діти відмітили собі як хотіли, без батьків, а тут таке відчуття, що мами собі свято влаштовують, більше чим дітям))) ... От як би ви на моєму місці? Чоловік і син в мене взагалі пофігісти, а я оце буду мучити себе тими сумнівами, "а що скажуть?" ще не викорінили із себе))) на вручення атестату підемо звісно.
40ка• 19 мая 2023
Я б взагалі на випускний не йшла, навіщо воно?
У мене особисто був випускний вечір, все чудово, але й без нього було б норм
Библиотекарь• 19 мая 2023
Я сейчас в другой стране. И как я счастлива, что тут нет такого как у нас с этими выпускными. Сдали по 1000 грн в переводе на наши, на еду детям на экзамены+выпускной. Никаких гулянок родителей, никаких подарков школе и подарков учителям. Только дети отгуляли в школе с дискотекой до 21!!! И на этом все. Надеюсь когда то и у нас этого всего не будет. Пьяные родители, пьяные выпускники, это жуть
автор Анонім-ка • 19 мая 2023
Ответ для40ка
Та і я не знаю навіщо? Але ж мами кричать-дітям надо свято)) хоча мій син перечитав вайбер де все це організовують і каже, тю нашо то все, шо вони замовляють?) ну в дітей сучасних зараз інше мислення, але більшість все ж навязує своє мислення (оце теж не люблю)
Неваляшкина• 19 мая 2023
Ми не ходили на випускний до доньки, байдуже, що скажуть інші. Ми так вирішили. Ніхто не шкодував потім. Це свято дітей. На врученні, звичайно, були. Донька була.
автор Анонім-ка • 19 мая 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Оо, це мій формат святкування! Супер! А наші наче показилися, таке там вже навидумували, ціле весілля)))
Джонсонюк• 19 мая 2023
Як я вас розумію.З великою ймовірністю не мене це наступного року очікує.... Ненавиджу гулянки з малознайомими людьми, а ще й платити за це. Я без проблем підтримаю будь-яке рішення сина щодо віпускного, але сподіваюсь, сама зможу туди не піти.
40ка• 19 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
У мене знайомий колись і його одноклассник не пішли.
Це було в Хмельницькому, 2002 рік
І нічого, ніхто не вмер
автор Анонім-ка • 19 мая 2023
Ответ дляДжонсонюк
Читаю відповіді й тішуся, що не ми одні такі)))
Библиотекарь• 19 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
Так я помню свой выпускной. Какие-то родители напились, учителя напились, кто-то спит, кого-то рвет, выпускники пьяные подрались с разных классов. И вот нафига такое, в этом ли праздник заключается? Не всегда умеют вести себя культурно к сожалению
Ну ниче се• 19 мая 2023
Син випускався в 2021.
Медаліст, а я батьківський комітет.
Не пішла.
З сином узгодили.

Ми з чоловіком не п´ємо, імо не все. Батьків не всіх добре знаємо.
Вирішили, що це свято дітей, не заважати їм відпочивати.
Слобожаночка• 19 мая 2023
Наші спочатку планували кудись поїхати (Карпати і тд), тепер вже виявилося, що поїздки не буде, треба замовляти якийсь заклад...
Не знаю, в мене бажання йти куди-небудь немає. Тому скоріше за все і не підемо. Буде останній дзвоник у школі в кінці травня, в середині червня- урочисте вручення атестатів (не в школі). Як на мене- більш ніж достатньо.
Балабошечка• 19 мая 2023
У моєї дочці також випускний клас, теж збирають гроші на все, що тільки можна.
Не йдемо.
Сходимо, заберемо атестат, коли буде вже, відмітимо родиною й все.
Голубая фишка• 19 мая 2023
Ох уж ці мами на випускних))
В дитини в 2020 році випускний був, теж спочатку думали, що не буде через ковід, але все ж провели в закритому ресторані.
В нас теж мамки як з ланцюга зірвались, було повне враження, що для себе свято роблять, а не для дітей.
Про програму для випускників не подумали, зате про те, щоб бар зі спиртним був відкритий, не забули домовитись...
Поприходили в вечірніх платтях, з проф.укладками та макіяжем, і на діджея кричали, що потрібно нормальну музику, хіти 90, ставити))
Жесть була, свято не для дітей, а для батьків((
Тож я б старалась якось обмежити присутність батьків на святі, або, принаймні, в ресторані.
Якщо ж це вже не можливо, то або теж йдіть і очолюйте безобразіє, або відправляйте з сином чоловіка, цього досить буде.
автор Анонім-ка • 19 мая 2023
Ответ дляБиблиотекарь
В мене випускний був у пгт-де всі всих знають, і батьки наші ще більшість дружили з дитинства між собою, то вони звісно святкували ще покруче, чим ми - випускники))) а тут чужі люди і з таким завзяттям йдуть)))
Все і одразу• 19 мая 2023
Нічого не скажуть. Не хочете то не йдіть. В цій ситуації ви винні виключно своєму синові та родині. Як він хоче щоб ви йшли, то йдіть, бо це його свято та ви таким чином підтримуєте його. А як йому пофіг - сидить з чоловіком вдома.
П. С. Я з тих мам, що були в ресторані, з тих для кого це свято та люблять гарно відпочити, погуляти. Але я розумію що не всі такі та декому не комфортно. Нікого не засуджую
13чудоСВЕТА• 19 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
Звичайно, що не одні, повірте. Думаю, що і в класі Вашого сина не всі батьки прийдуть . Просто Ви згодом про це дізнаєтеся. Свято для дітей? Будь ласка, це їхнє свято, нехай гуляють. А батьківська підтримка - це не про п´янку в ресторані разом. Правда?
Голубая фишка• 19 мая 2023
Ответ для40ка
До речі, теж вірно.
Моя дитина після випускного сказала, що краще б не йшли, нецікаво і не смачно за великі гроші.
Библиотекарь• 19 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
Выпускной это праздник детей. Я и в садике говорила, у меня ребенок ходит в садик, для себя, для того что б быть в коллективе, а не для того, что б я спустя 3 года бухала с мало того что с незнакомыми мне людьми так ещё и на детском празднике. В садике тоже не ходила
автор Анонім-ка • 19 мая 2023
Ответ дляГолубая фишка
Ох уж ці мами на випускних))
😁😁😁От і в нас таке ж... Та ну, мого чоловіка на цепу не затягнеш у всі ці шкільні шабаші))) так, в нас буде тамада і конкурси))) син питає-мама, нашо??!!!
Все і одразу• 19 мая 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Напевно у всіх по-різному. На моєму випускному такого не було. Напився один хлопець, батьки його тихенько відвели додому. А його брат близнюк залишився та весело гуляв.
На випускному у сина теж все було чемно, ніяких пʼяних, ніяких сварок 🤷‍♀️
40ка• 19 мая 2023
Ответ дляГолубая фишка
До речі, теж вірно.
Особливо щодо грошей згідна
автор Анонім-ка • 19 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Звичайно, погоджуюсь)))
Слобожаночка• 19 мая 2023
Я взагалі десь в глибині душі плекала надію, що ми проскочимо всі ці урочистості, як і минулого року...але, бачу, що ні(( зараз думай про наряди, взуття, зачіски і тд...
Библиотекарь• 19 мая 2023
Ответ дляВсе і одразу
Так я ж і кажу, що не всі вміють поводитись, не всі знають міру. У мене нажаль була така картина.
автор Анонім-ка • 19 мая 2023
Ответ дляСлобожаночка
Отож, скільки нада потратить? , і це в нас хлопець)))
Слобожаночка• 19 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
А в мене донька) так, витрати суттєві.
Не боюся осуду• 19 мая 2023
Не знаю, для меня дикость проигнорировать выпускной детей. Но это для меня,какие у Вас отношения с детьми я не могу судить
Голубая фишка• 19 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
Ну то, як варіант, або відправляйте сина в ресторан самого, або йдіть всі разом на вручення, а потім свою програму організуйте для сина, без п´яних чужих мамок)
автор Анонім-ка • 19 мая 2023
Ответ дляНе боюся осуду
На врученні ми будемо, гулянку хочемо проігнорувать
Слобожаночка• 19 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
От і ми так само. Краще замість гулянки поїхати кудись, хоч на пару днів.