Ноунэйм• 19 мая 2023

Шкіра як в бабулі в 34 роки.

Шкіра стала тоненька і наче пожмякана як в бабуль. На руках, ногах внизу. Чому? Можна щось зробити?
автор Ноунэйм • 19 мая 2023
Старість не радість((
З горіха зерня• 19 мая 2023
Ответ дляНоунэйм
Старість не радість((
34 це молодiсть.
пу_пугренчик• 19 мая 2023
Что с питанием? Белка достаточно?
автор Ноунэйм • 19 мая 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Что с питанием? Белка достаточно?
Може і не достатньо, харчування не збалансоване. В цьому причина?
Шеллар• 19 мая 2023
Білка та жирних омега кислот катастрофічно не вистачає.
автор Ноунэйм • 19 мая 2023
Ответ дляШеллар
Дякую за пораду! А шкіра зможе змінитися? Ще дуже суха, аж сипеться.
Полтавська галушка• 19 мая 2023
Потрібно використовувати крем!
Шеллар• 19 мая 2023
Ответ дляНоунэйм
Так, від харчування дуже багато залежить. Ви ще молода, так що все можна виправити.
Тримбулька• 19 мая 2023
Жирів треба в раціон. Скумбрія, оселедець, насілюння льону, олія в салат хорошої якості.
І води пити більше. Кави менше, бо вона зневоднює
автор Ноунэйм • 19 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Дякую!
Мизимец• 19 мая 2023
Мясо ешьте. Рыбу
ЖивунаБагамах• 19 мая 2023
Ответ дляНоунэйм
Так,це основна причина. Додайте в раціон яєшні на салі з рідким жовтком,жирної риби,якщо немає грошей особо на червону,то оселедці матіас,скумбрію печіть. Купіть насіння льону,кунжуту і посипайте всю їжу,купіть омегу.поробітл курс скрабу на тіло і самомасаж потім з чимось хорошим для атопіків-біодерма,топікрем.
Витворунка• 19 мая 2023
Ответ дляШеллар
А що ж робити?
вентиляторная• 19 мая 2023
Ответ дляТримбулька
а як ви їсте насіння льону?ви з ним щось робите, воно важко усваювається як на мене
П´яна вишня• 19 мая 2023
Додайте в раціон більше білка,овочів,пити більше води+ колаген
Ёшки_Матрёшки• 19 мая 2023
Ответ дляНоунэйм
Здайте аналіз і будете знати чого конкретно вам не вистачає. Мені 36, теж шкіра дрябла, суха. Почався Артроз, лікар призначив колаген...
Тримбулька• 19 мая 2023
Ответ длявентиляторная
Додаю в салат, в кефір ( іноді збиваю блендером ще).
Багато його не можна, бо піднімає естроген, але дозовано гарно працює і для травної системи і для шкіри
Тримбулька• 19 мая 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Холодець - чудовий колаген
автор Ноунэйм • 19 мая 2023
Дякую дуже за поради!
Непозбувна Бентега• 19 мая 2023
Ответ дляНоунэйм
Старість не радість((
Доглядати потрібно.
Огірок та Помідорчик• 19 мая 2023
Жири і водний баланс .
Пити багато води і Массаж . Результат за місяць побачите
Всіх підсаджую• 19 мая 2023
Проверьте ЖКТ - 100% проблема оттуда. Как выше писали, что не усваиваться жиры, кислоты и т.д.
Шеллар• 19 мая 2023
Ответ дляВитворунка
А що ж робити?
Тут в темі гарні поради і дієві, більше риби (скумбрія, мойва, оселедець - це дика риба, її омега кислоти для організму найкращі), льон, холодець. Я б ще свіже сало додала.
Лорка-хлорка• 19 мая 2023
Пишуть 34 - молода. А як напишеш 38, то вже стара. Не розумію..
Кашпо• 19 мая 2023
Я теж зараз страдаю. Шкіра як папірус. Маю проблеми з гормонами щитовидної залози, можливо як відновляться, все якось стане на місце. Мало теж пʼю води і мало їм. Напевно таки ЖКТ ще додався, судячи з коментарів.
Дівчата, яка має бути кількість жирів на добу? Хочаб орієнтовно.
Кашпо• 19 мая 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Ой, то різний вік пише. Мені 39 взагалі не відчуваю себе старою. От слова зовсім.
Лорка-хлорка• 19 мая 2023
Ответ дляКашпо
Я теж. Просто як тут почитаєш, якщо 38 то стара вже, а що ви хотіли. А як 34, то все життя попереду. Ніби за три чотири роки щось глобально змінюється
Кашпо• 19 мая 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
То пишуть ті, кому нема куди свій негатив подіти. Он вчора в темі вишиванок жінки в 50 виглядають так, що де там деяким в 35 так виглядати. Тому я навіть не звертаю уваги на таких.
Сиренькая• 19 мая 2023
Ответ дляНоунэйм
Это обезвоженная кожа. Тело увлажняйте кремами с мочевиной, убирает сухость и шелушение.
Подмигашка• 19 мая 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Ну так якщо порівнювати з 20, то звичайно, що шкіра вже не така молода.
Але і для сухої шкіри як в 60+ ще зарано.